2.8.2022

Maistinių medžiagų efektyvumo biostimuliantas „BlueN®“

Something went wrong. Please try again later...

Biologinis produktas, kuris padeda augalams iš atmosferos pasisavinti papildomą kiekį azoto, skatindamas augalų augimą ir užtikrinantis tvarų derliaus padidėjimą.

„Corteva Agriscience“ Skandinavijos ir Baltijos šalims pristato maistinių medžiagų efektyvumo biostimuliantą „BlueN®

Siekdama padėti patenkinti tvaresnių augalų apsaugos produktų paklausą, bendrovė „Corteva Agriscience“ Europoje pristatė maistinių medžiagų efektyvumo biostimuliantą „BlueN®“, kuris priklauso bendrovės biologinių produktų portfeliui.

 

„BlueN®“ yra alternatyvus azoto šaltinis, kuris aktyviai augančius augalus gali aprūpinti papildomu azotu iš atmosferos ir palengvinti jų augimą.

 

Naujosios „BlueN“ technologijos vertė kuriama užtikrinant integruoto mitybos valdymo efektyvumą Šiaurės ir Baltijos šalių lauko sąlygomis. „Blue N“ prisitaiko prie augalų augimo poreikių ir padeda tvariai padidinti derliaus potencialą. Produktas jau sėkmingai pristatytas Vokietijoje, Prancūzijoje, Beniliukso ir kitose Europos šalyse, kurių ūkininkai spėjo įsitikinti „Blue N“ nauda. Jį bus galima naudoti įvairiems augalams, įskaitant kukurūzus, javus, žieminius rapsus ir bulves.

 

 „Pristatome „BlueN®“, reaguodami į Šiaurės ir Baltijos šalių vartotojų paklausą maistui, pagamintam naudojant tvarius augalų apsaugos produktus“, -  sako Larsas Dinesenas „Corteva Agriscience“ Šiaurės ir Baltijos šalių vadovas.

 

„Corteva Agriscience“ nuolat kuria, tobulina ir pristato rinkai naujus ir inovatyvius sprendimus bei siūlo natūralios kilmės produktus, kurie papildo įprastinius mūsų augalų apsaugos sprendimus.

 

„BlueN®“ gali padėti ūkininkams prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkos sąlygų ir drauge pasėlius išlaikyti derlingus bei sveikus. Pristatydami šį produktą, stipriname savo įsipareigojimą didinti tvarų azoto efektyvumą ir prieinamumą bei auginti derliaus potencialą, užtikrinant tvarumą.

 

„BlueN®“ – dar vienas žingsnis pirmyn plečiant „Corteva“ biologinių produktų portfelį, kuriuo siekiama kurti įrodytu ir nuspėjamu veikimu pasižyminčius biostimuliatorius, biokontrolės ir feromonų produktus.“

 

„BlueN®“ pagrindą sudaro endofitinė bakterija Methylobacterium symbioticum, kuri sąveikauja su augalu, kad šis iš atmosferos gautų papildomo azoto.