Inovacijų stiprinimas žemės ūkyje

Organiškų žalumynų kadras iš arti

Inovacijos, padedančios užauginti maistą pasauliui

Inovacijos padeda plėtoti sprendimus, kurie atitinka ūkininkų šiandienos poreikius ir nuspėja rytdienos iššūkius. Taikydami naujoves siūlome produktus ir paslaugas, kurios padeda ūkininkams gaminti tai, ko reikalauja mūsų mitybos sistema, taupant išteklius ir tausojant žemę. Mūsų skaidrus požiūris apima visą mitybos grandinę, pritraukia vartotojus ir suteikia jiems žinių bei pasitikėjimo maistu, kurį vartoja jų šeimos.

Saulėgrąžos nuotrauka iš labai arti

Inovacijos niekada nebuvo svarbesnės

Maistas yra pagrindinis žmogaus poreikis ir ekonomikos plėtros variklis. Tačiau, nors žmonių skaičius pasaulyje auga, mūsų maisto ištekliai nedidėja. Tai yra mūsų, kaip atsakingos žemės ūkio lyderės, iššūkis. Mūsų atsakas į iššūkį yra inovacijos.

Lauros Higgins portretas

Žvilgsnis į žemės ūkio ateitį

„Tikiuosi, kad studentai, besidomintys mokslu, gilinsis į žemės ūkį, jo tyrimus bei plėtrą, nes kas gali būti svarbiau nei užtikrinti, kad visiems užtektų gausaus, sveiko ir saugaus maisto? Mums reikia gabiausių studentų, kurie taikytų inovacijas ir spręstų mūsų žemės problemas, užtikrindami pilnavertišką gyvenimą ateinančioms kartoms.“

- Dr. Laura Higgins, „DuPont Pioneer“


Kuo mes kitokie?

„Corteva AgriScience™“ laikosi turtingų inovacijų tradicijų, kurių stiprybė glūdi bendroje „DuPont Crop Protection“, „Dow AgroSciences™“ ir „Pioneer“ patirtyse. Mes nuolat keliame sau iššūkius, mėgindami suderinti skirtingas savo platformas, kad pasiūlytume ūkininkams kompleksinius sprendimus jų aktualioms problemoms spręsti. Mes tikime bendradarbiavimo galia, semiamės idėjų iš įvairių šaltinių ir plėtojame partnerystes su universitetais bei nevyriausybinėmis organizacijomis visame pasaulyje.

Girdime gamintojus ir vartotojus

Mes klausome, ką sako ūkininkai, tam, kad suprastume jų poreikius, ir taikome mokslą plėtodami integruotus pasiūlymus, stengdamiesi tuos poreikius įgyvendinti. Būdami atsakingais žemės ūkio lyderiais, įsiklausome ir į vartotojų susirūpinimą bei padedame jiems suprasti mokslą ir valdymą, kuriais paremtas mūsų gaminamos produkcijos kūrimas.

Siūlome integruotus sprendimus, pasiekiančius galutinį vartotoją

Mums svarbiausia, kad visos sprendimo dalys derėtų tarpusavyje, todėl atsižvelgiame į idėjas, pasiekiančias mus iš vidaus ir iš išorės, per tokias iniciatyvas kaip „Open Innovation“ ir partnerystės su nevyriausybinėmis organizacijomis bei universitetais visame pasaulyje.

Žvelgiame į ateitį kaip žemės ūkio lyderiai

Mes įžvelgiame didžiulį potencialą tokiose srityse, kaip skaitmeninių technologijų taikymas, naujų sėklų veislių gamybos technologijos (pvz., CRISPR-Cas genų redagavimas) ir naujos kartos augalų apsaugos produktai, įskaitant tuos, kurie gali būti naudojami mažesniais kiekiais, taip pat ir ekologiniuose ūkiuose.

Mokslininkas laboratorijoje apžiūri augalus

„Inovacijos – tai būtinybė, o ne pasirinkimas.“

- Jim Collins

„Corteva Agriscience™“, „DowDuPont“ žemės ūkio padalinio, generalinis direktorius

Bendradarbiavimas ir nuomonių lyderystė

„Corteva“ tiki, kad bendradarbiaudama pasaulinė mokslininkų bendruomenė gali įgyvendinti pažangius tikslus. „Pioneer atviros inovacijų platformos“ (Pioneer Open Innovation platform) dėka nuomonių lyderiai iš viso pasaulio dirba kartu, kad paskatintų pažangių ir tvarių žemės ūkio sprendimų kūrimą.

Atviros inovacijos

Neilo Hausmano portretas

Prognozuojamas žemės ūkis

„Darbas, kurį atliekame mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, yra tiesiogiai taikomas žemės ūkyje. Skaitmeninis ūkininkavimas jau daro ženklų poveikį žemės ūkio ekonomikai. Mes kuriame, išbandome ir patvirtiname šias technologijas tyrimais, kad įrodytume jų vertę ir pagerintume prognozių tikslumą.“ - Dr. Neilas Hausmannas, „DuPont Pioneer“