Ūkininkas lauke, atsigręžęs į horizontą

Įsipareigojimas skatinti pažangą

Veikiame visame pasaulyje ir dalijamės žiniomis, kad ūkiai ir pasaulis klestėtų.

Pasišventę žemės ūkiui

„DowDuPont ™“ žemės ūkio padalinys „Corteva Agriscience™“ yra vienintelė stambi žemės ūkio įmonė, dirbanti tik žemės ūkio srityje. Sujungę tai, ką „DuPont Pioneer“, „DuPont Crop Protection“ ir „Dow AgroSciences“ turi geriausio, sutelkėme žemės ūkyje įgytą išmonę ir patirtį, gautą per du mokslo pasiekimų šimtmečius.

Du ūkininkai, laikantys salotas

Mūsų tikslas

Praturtinti gamintojų ir vartotojų gyvenimus, užtikrinant pažangą ateinančioms kartoms.

Mūsų vertybės

Mus motyvuoja mūsų vertybės ir tikslas – praturtinti gamintojų ir vartotojų gyvenimus ir užtikrinti pažangą ateinančioms kartoms.

Praturtinkime gyvenimus

Esame įsipareigoję gerinti gyvenimus ir žemę. Kaip lyderiai, siekiame tikslo, kuris viršija mūsų tiesioginius interesus, kad pasitarnautume visuomenei.

Didžiuokimės

Mes esame lyderiai, kurie veikia drąsiai. Priimame iššūkius, su kuriais susiduria mūsų pramonė ir siekiame užtikrinti, kad žemės ūkis vystytųsi ir klestėtų.

Būkime smalsūs

Nenuilsdami diegiame naujoves. Mes paspartinome inovacijas, kad galėtume sukurti sprendimus, kurie dabar ir ateityje suteiktų didelį kiekį aukštos kokybės maisto produktų.

Veikime kartu

Augame dirbdami kartu. Rūpinamės įvairove ir bendradarbiaujame, siekdami sukurti vieningą įmonę ir apimti visą maisto sistemą, kurdami bendrą naudą.

Būkime dori

Visada darykime tai, kas teisinga, išlaikykime aukštus etikos standartus ir užsiimkime verslu saugiai ir skaidriai.