Naujienlaiškio registracija

Užsiregistruokite, jei norite gauti patarimų ir naujienų apie piktžolių kontrolę, grybelines ligas ir apsaugą nuo kenkėjų savo pasėliuose. Naujienos pirmiausia bus siunčiamos sezono metu, kur patarsime apie efektyviausius gydymo būdus ir esamus iššūkius. Taip pat dalijamės informacija apie sėklas, įskaitant naujas veisles.

Ar norėtumėte gauti naujienlaiškius?

Taip, bendrovė „Corteva Agriscience“ gali su manimi susisiekti paštu, telefonu ir elektroniniu paštu (įskaitant SMS žinutes ir el. laiškus) dėl nuomonės ar rinkodaros, susijusios su bendrovės ir jos asocijuotų bendrovių produktais. Aš taip pat sutinku, kad bendrovė „Corteva Agriscience“ užregistruotų mano duomenis savo IT sistemoje*.

Šių paslaugų galite bet kada atsisakyti.

*

** Bendrovė „Corteva Agriscience“ rūpinasi Jūsų privatumu. Jūsų asmeninė informacija (vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris ir kiti kontaktiniai duomenys) bus saugoma pasirinktose klientų sistemose, kurių pagrindinė vieta yra Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šią informaciją naudos bendrovės „Corteva Agriscience“ padaliniai, jos filialai, partneriai ir pasirinktos trečiosios šalys kitose šalyse, kad galėtų Jums suteikti prašomą informaciją apie produktus ar paslaugas. Daugiau informacijos rasite adresu corteva.lt/privatumo-politika. Suteikdami savo asmeninę informaciją, Jūs sutinkate su šio Privatumo pranešimo sąlygomis ir nuostatomis.