VISUOTINIS PRIVATUMO PAREIŠKIMAS

Peržiūrėta 2024/19/01

„Corteva Agriscience“ yra įsipareigojusi užtikrinti skaidrumą ir atvirumą, įskaitant teikti aiškią ir tikslią informaciją apie savo privatumo praktiką. Šiame Visuotiniame privatumo pareiškime (toliau – Privatumo pareiškimas) aprašoma, kaip „Corteva Agriscience™“ ir jos patronuojamosios įmonės (toliau – Mes, Mus, Mūsų arba „Corteva“) renka, naudoja ir atskleidžia arba kitaip tvarko Asmens duomenis. Šis privatumo pareiškimas taikomas, kai lankotės arba naudojatės mūsų svetainėmis, mūsų internetinėmis programomis, mūsų socialinių medijų puslapiais arba kitaip bendraujate su mumis. Galime teikti papildomą ar kitokį pranešimą apie savo privatumo praktiką, susijusią su tam tikrais produktais ar paslaugomis arba pateikdami konkrečiai šaliai skirtą informaciją; tokiu atveju šie pranešimai papildys arba pakeis šiame privatumo pareiškime pateiktą informaciją. Šis privatumo pareiškimas netaikomas Mūsų darbuotojams ar kandidatams, jei Asmens duomenys, kuriuos renkame apie šiuos asmenis, yra susiję su jų esamomis, buvusiomis ar potencialiomis pareigomis Mūsų įmonėje. Jei kandidatuojate į darbą per Karjeros centro svetainę, per Karjeros centrą jūsų pateiktų asmens duomenų naudojimą reglamentuoja „Corteva“ pareiškėjų privatumo pranešimas, kurį galima rasti Karjeros centre.

Mūsų renkami asmens duomenys

Sąvoka „Asmens duomenys“ pagal galiojančius įstatymus gali turėti skirtingas reikšmes. Apskritai terminą „asmens duomenys“ vartojame nurodyti informacijai, kuri tiesiogiai ar netiesiogiai identifikuoja asmenį arba yra susijusi su identifikuojamu asmeniu. Jei pagal galiojančius įstatymus privalome informaciją laikyti Asmens duomenimis, taip ir darysime pagal šį Privatumo pareiškimą. Jei mums reikia rinkti Asmens duomenis, kad galėtume teikti prašomas paslaugas ar produktus, tačiau jūs jų nepateikiate, negalime teikti paslaugų ar produktų. Jei atskleidžiate Mums arba Mūsų paslaugų teikėjams ar verslo partneriams bet kokius su kitais asmenimis susijusius Asmens duomenis, patvirtinate, kad turite teisę tai daryti ir leisti Mums naudoti Asmens duomenis pagal šį Privatumo pareiškimą.

Jūsų teikiama informacija

Asmens duomenų, kuriuos galime rinkti apie jus, tipai priklauso nuo to, kaip su mumis bendraujate ir kokius produktus bei paslaugas renkatės. Kai pateikiate užsakymą, susikuriate paskyrą, prašote nuolaidos, prisijungiate prie atlygio programos, registruojatės paslaugai, kreipiatės dėl finansavimo, dalyvaujate konkurse, loterijoje ar kitoje reklamoje ar pasiūlyme arba susisiekiate su mumis dėl kitų priežasčių, galime iš jūsų arba per jūsų įgaliotąjį atstovą rinkti jūsų asmens duomenis, įskaitant:

 • kontaktinę informaciją, įskaitant jūsų vardą ir pavardę, pašto adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį;
 • mokėjimo informaciją, įskaitant kredito arba debeto kortelės numerį;
 • finansinę informaciją, pavyzdžiui, vyriausybės suteiktą asmens kodą, socialinio draudimo numerį, pilietybę, mokesčių mokėtojo kodą ir bankinę informaciją, pavyzdžiui, sąskaitos numerį;
 • gimimo datą ir lytį;
 • parašą, įskaitant skaitmeninį parašą;
 • darbo vietą, pareigas, telefono numerį, adresą ir el. paštą, susijusius su jūsų darbo vieta;
 • pirkimo istoriją, pageidavimus.

Be to, kas išdėstyta pirmiau, jei su mumis bendraujate per mūsų interneto svetaines ir programas (toliau – skaitmeninės paslaugos), taip pat galime rinkti

 • IP adresus;
 • bendrus arba tikslius geografinės padėties duomenis ir palydovines nuotraukas;
 • įrenginio tipą, naršyklės tipą ir operacinę sistemą;
 • naršymo internete duomenis arba „paspaudimų srauto duomenis“ (pvz., nukreipiančiosios svetainės adresą, prieigos datą ir laiką, aplankytus puslapius, kiekviename puslapyje praleistą laiką, paspaustas nuorodas, paieškos istoriją) ir išvestinius pageidavimus;
 • pageidavimų valdymą, įskaitant įjungimo, išjungimo ir slapukų valdymą;
 • slaptažodžius ir priminimo klausimus / atsakymus.

Jei apsilankote vienoje iš mūsų įstaigų arba bendraujate su mumis telefonu, galime rinkti, jei tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus:

 • vaizdo įrašus (CCTV įrašus) arba nuotraukas;
 • veido atvaizdus naudojant veido atpažinimo technologiją;
 • pirštų atspaudų atvaizdus naudojant pirštų atspaudų žemėlapių technologiją;
 • balso įrašus, pavyzdžiui, balso pašto įrašus.

Informacija iš socialinių medijų platformų

Jei bendraujate su mumis per socialines medijas arba prisijungiate savo socialinės medijos paskyrą prie mūsų internetinės paskyros, dalijatės su mumis tam tikrais asmens duomenimis iš savo socialinių medijų paskyros, pavyzdžiui, savo vardu ir pavarde, el. pašto adresu, nuotrauka, socialinių medijų kontaktų sąrašu ir bet kokia kita informacija, kurią padarote mums prieinamą, prijungdami savo socialinių medijų paskyrą prie Mūsų skaitmeninių paslaugų. Jei nuspręsite bendrauti su mumis per savo socialinių medijų platformą, turėtumėte atidžiai peržiūrėti tų socialinių medijų paslaugų teikėjų privatumo politiką ir savo privatumo nustatymus, norėdami įsitikinti, kad neprieštaraujate, jog socialinių medijų platformos gali Mums pateikti tam tikrą informaciją.

Taip pat naudojame trečiųjų šalių socialinių medijų valdymo ir klausymosi įrankius, kurie renka viešai prieinamą turinį. Jei viešai prieinamame turinyje yra asmens duomenų, jie bus tvarkomi pagal šį privatumo pareiškimą.

Verslo partnerių ir kitų trečiųjų šalių informacija

Mūsų pardavėjai, platintojai ir kiti verslo partneriai gali pateikti su jūsų pirkiniais susijusią informaciją, pavyzdžiui, kontaktinę ir mokėjimo informaciją, įskaitant jūsų vardą, pavardę, asmeninį pašto adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, darbo vietą, pareigų pavadinimą, telefono numerį, įmonės pašto adresą ir el. pašto adresą, susijusį su darbo vieta.

Pirmiau nurodytus Asmens duomenis taip pat galime gauti iš trečiųjų šalių paslaugų teikėjų ir verslo partnerių, kurie teikia klientų aptarnavimo, žiniatinklio prieglobos, rinkodaros, komunikacijos, renginių planavimo, duomenų analizės ir finansines paslaugas, joms pasidalijus duomenimis su Mumis, įskaitant duomenis iš viešai prieinamų šaltinių.

Informacija iš mūsų skaitmeninių paslaugų

Kai naudojatės mūsų Skaitmeninėmis paslaugomis, galime rinkti asmeninę informaciją automatiškai arba naudodami tokias technologijas kaip slapukai, serverio žurnalai, žiniatinklio signalai, žymos ir taškai. Taip pat galime bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis, kurios mūsų vardu atlieka analizę, teikia ataskaitas ir vykdo rinkodarą, naudodamos iš Mūsų skaitmeninių paslaugų ir šių technologijų surinktą informaciją.  Paprastai, jei neprisijungiate prie Mūsų skaitmeninių paslaugų per savo paskyrą arba atsakydami į Mūsų el. laišką, šiomis technologijomis surinkta informacija tiesiogiai neatskleidžia jūsų konkrečios tapatybės, nors iš surinktos informacijos arba susietos su kita Mūsų turima jus identifikuojančia informacija gali būti daromos išvados. 

Priklausomai nuo taikomų įstatymų, siūlome sutikimo dėl slapukų parinktis, kad galėtumėte sutikti su šių technologijų naudojimu arba jų atsisakyti. Toliau pateikiame konkrečią informaciją apie mūsų naudojamų technologijų tipus ir būdus, kaip pranešti apie savo privatumo nuostatas.

Informacija per naršyklę arba įrenginį

Kai naudojatės mūsų Skaitmeninėmis paslaugomis, daugumoje naršyklių arba automatiškai per jūsų įrenginį renkama tam tikra informacija, pavyzdžiui, interneto protokolo (IP) adresas, kompiuterio tipas („Windows“ arba „Mac“), įrenginio gamintojas ir modelis, ekrano skiriamoji geba, operacinės sistemos pavadinimas ir versija, kalba, naršyklės pavadinimas ir versijas, naudojamų Skaitmeninių paslaugų (pvz., programos) pavadinimas ir versija.  Šią informaciją naudojame siekdami užtikrinti, kad skaitmeninės paslaugos tinkamai veiktų, taip pat saugumo ir sukčiavimo prevencijos tikslais.  Didžiosios dalies šios informacijos negalima naudoti siekiant nustatyti, kas konkrečiai esate, nebent mūsų svetaines pasiekiate prisijungdami prie savo paskyros arba atsakydami į mūsų el. laišką. Net jei pagal jūsų IP adresą negalima nustatyti, kas esate, jūsų IP adresą laikome jūsų Asmens duomenimis.

Mobiliųjų įrenginių naudojimas

Kai atsisiunčiate ir naudojatės Mūsų skaitmeninėmis paslaugomis, Mes ir (arba) mūsų paslaugų teikėjai gali rinkti jūsų įrenginių unikalius identifikatorius, reklaminius identifikatorius, operacinės sistemos, mobiliojo tinklo informaciją, taip pat programos naudojimo duomenis, pavyzdžiui, datą ir laiką, kai jūsų įrenginyje esančios Mūsų skaitmeninės paslaugos pasiekia mūsų serverius, ir kokia informacija bei failai atsisiųsti į programą pagal jūsų įrenginio numerį. Mūsų skaitmeninės paslaugos taip pat gali rinkti ir perduoti kitą informaciją, siekiant įjungti programos funkcijas. Šią informaciją naudojame, kad užtikrintume tinkamą skaitmeninių paslaugų veikimą, pagerintume ir suasmenintume jūsų patirtį bei pateiktume atitinkamą turinį ar reklamą. Galite nustatyti reklamos nuostatas savo mobiliajame įrenginyje. Daugiau informacijos apie tai, kaip nustatyti šiuos pasirinkimus, rasite https://thenai.org/opt-out/mobile-opt-out/.

Kai kuriais atvejais, kai naudojatės Mūsų skaitmeninėmis paslaugomis, galime gauti informaciją apie jūsų įrenginio buvimo vietą per jūsų įrenginio GPS, „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“. Galime naudoti jūsų įrenginio fizinę buvimo vietą, kad galėtume jums teikti suasmenintas vietos nustatymo paslaugas ir turinį. Jūsų įrenginio fizinę buvimo vietą kartu su informacija apie tai, kokius skelbimus peržiūrėjote, ir kita mūsų surinkta informacija taip pat galime bendrinti su savo rinkodaros partneriais, kad jie galėtų jums teikti labiau suasmenintą turinį ir nagrinėti reklamos kampanijų veiksmingumą. Galite neleisti bendrinti savo buvimo vietos išjungdami GPS, „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“ savo įrenginyje.  Savo „iPhone“ įrenginio vietos nustatymus galite tvarkyti apsilankę https://support.apple.com/o „Android“ įrenginyje – apsilankę https://support.google.com/. Išjungę vietos nustatymo paslaugas savo įrenginiuose, gali būti, kad negalėsite naudotis tam tikromis Mūsų skaitmeninių paslaugų funkcijomis. 

Slapukai ir panašios technologijos

Slapukai – tai informacija, saugoma tiesiogiai įrenginyje, kurią naudojate sąveikaudami su interneto svetainėmis ir pagal kurią galima nustatyti jūsų įrenginio tapatybę, taip pat ir kitą informaciją.  Galime rinkti informaciją iš slapukų ir panašių sekimo technologijų, naudojamų Mūsų skaitmeninėse paslaugose, taip pat jums siunčiamuose HTML formato el. pašto pranešimuose.  Slapukai ir panašios technologijos tiesiogiai neidentifikuoja jūsų tapatybės, tačiau leidžia Mums rinkti tokią informaciją kaip naršyklės tipas, Skaitmeninėse paslaugose praleistas laikas, aplankytos svetainės, kalbos nuostatos ir kiti surinkti srauto duomenys.  Slapukus į jūsų įrenginį galime įrašyti Mes, taip pat Mūsų paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, žiniatinklio analizės bendrovės ir interneto reklamos tinklai. Jei prisijungėte prie „Corteva“ paskyros per vieną iš mūsų skaitmeninių paslaugų, atsakėte į mūsų el. laišką arba sutikote su mūsų svetainėje esančiais slapukais, galime susieti savo surinktą informaciją su kita jus identifikuojančia informacija.  Surinktą informaciją naudojame įvairiais tikslais, kad išsaugotume ir atsižvelgtume į jūsų nuostatas ir nustatymus, saugumą ir autentifikavimą, analizę, rinkodaros kampanijų veiksmingumo vertinimą, kad reklamuotume jums produktus ir paslaugas, kurios, mūsų manymu, jus domina, ir kitais toliau aprašytus teisėtais tikslais. 

Mūsų renkamų slapukų tipai priskiriami vienai iš trijų kategorijų:

 • Reikalingi slapukai: Šie slapukai reikalingi tam, kad veiktų pagrindinės svetainės funkcijos, pavyzdžiui, būtų užtikrintas saugus prisijungimas arba įsimenama, kiek prekių yra jūsų pirkinių krepšelyje. Šios kategorijos slapukų negalima išjungti, ir jiems nereikia sutikimo.
 • Funkciniai slapukai: Šie slapukai yra neprivalomi ir leidžia mums analizuoti, kaip naudojatės skaitmeninėmis paslaugomis, ir įvertinti bei pagerinti mūsų veiklą. Jie taip pat gali būti naudojami geresnei klientų patirčiai skaitmeninėse paslaugose užtikrinti. Pavyzdžiui, įsiminti jūsų prisijungimo duomenis arba pateikti Mums informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, pvz., pageidaujamą kalbą.
 • Reklamos slapukai: Šie slapukai yra neprivalomi ir gali būti naudojami siekiant sužinoti, kokių interesų turite atsižvelgiant į jūsų lankomas svetaines. Jie gali padėti Mums pateikti jums tinkamesnes reklamas mūsų Skaitmeninėse paslaugose arba trečiųjų šalių svetainėse, remiantis išvadomis apie jūsų interesus.

Jei to reikalauja įstatymai, prieš pateikdami arba naudodami funkcinius ar reklaminius slapukus, gauname jūsų sutikimą ir visada galite atsisakyti funkcinių ar reklaminių slapukų naudodami slapukų nuostatų įrankį Mūsų skaitmeninėse paslaugose. Šis slapukų nuostatų įrankis įjungtas siekiant apdoroti jūsų nuostatas ir tam tikrose jurisdikcijose atpažinti ir apdoroti universalų atsisakymo signalą. Kai kuriose naršyklėse yra galimi „nesekti“ nustatymai.  Dar nėra bendro supratimo, kaip interpretuoti šiuos signalus, todėl šiuo metu nereaguojame į naršyklės „nesekti“ nustatymus.

Be to, daugumoje interneto naršyklių ar kitoje programinėje įrangoje galite pakeisti naršyklės nustatymus ir ištrinti slapukus iš kompiuterio kietojo disko, blokuoti visus slapukus arba gauti įspėjimą prieš išsaugant slapuką. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama naudojant slapukus, daugumoje naršyklių galima paprastai atsisakyti slapukų naudojimo. Norėdami sužinoti daugiau apie atsisakymą interneto naršyklėse, apsilankykite https://optout.aboutads.info/ ir https://optout.networkadvertising.org. Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus, apsilankykite vietinėje skaitmeninės reklamos asociacijoje, pvz:

Kai nustatysite savo slapukų nuostatas, bus vadovaujamasi konkrečiais jūsų pasirinkimais. Nepamirškite, kad jei ištrinsite savo nuostatas arba naudosite kitą naršyklę ar kompiuterį, slapukų nuostatas turėsite nustatyti iš naujo. 

Kitos mūsų naudojamos technologijos

 • Signalai ir vaizdo elementų žymos: signalai ir vaizdo elementų žymos – tai nedidelės grafinės žymos svetainės puslapyje arba el. pašto žinutėje, skirtos sekti peržiūrėtus puslapius arba atidarytus el. pašto pranešimus, ir gali būti naudojamos slapukams į jūsų kompiuterį siųsti. Šios technologijos taip pat gali padėti analizuoti svetainių veiksmingumą matuodamos lankytojų skaičių arba veiklą svetainėje.
 • Įskiepiai ir nuorodos į trečiųjų šalių svetaines: Į Mūsų skaitmenines paslaugas gali būti įtraukti socialinių tinklų ar kitų trečiųjų šalių, pavyzdžiui, „Facebook“, „Meta“ ar „Google“, įskiepiai. Šie įskiepiai į jūsų kompiuterį gali atsiųsti slapuką, kuris trečiosios šalies svetainei praneša, kad lankėtės vienoje iš mūsų skaitmeninių paslaugų. Jei prisijungėte prie trečiosios šalies svetainės, ši svetainė gali rinkti šią informaciją, nepriklausomai nuo to, ar sąveikavote su trečiosios šalies įskiepiu, esančiu Mūsų skaitmeninėse paslaugose, ar ne. Trečiųjų šalių įskiepius vertiname kaip neprivalomus slapukus, todėl galite atitinkamai nustatyti slapukų nuostatas. 

Žiniatinklio analizė

Jei įstatymiškai leidžiama, naudojame trečiųjų šalių žiniatinklio analizės paslaugas, pavyzdžiui, „Google“ ir „Adobe“, norėdami geriau suprasti, kaip naudotojai naudojasi Mūsų skaitmeninėmis paslaugomis. Kaip aptarta pirmiau skyriuje „Slapukai ir panašios technologijos“, šios trečiosios šalys, naudodamos slapukus ir kitas sekimo technologijas, gali reguliariai rinkti informaciją apie jūsų veiklą internete ir kitose svetainėse. Šiuos slapukus ir šiai analizei naudojamas technologijas vertiname kaip neprivalomus slapukus, todėl galite atitinkamai nustatyti slapukų nuostatas. Daugiau informacijos apie „Google“ privatumo praktiką taip pat galite sužinoti apsilankę www.google.com/policies/privacy/‌partners/ ir atsisakyti slapukų, atsisiųsdami „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės priedą, kurį galima rasti adresuhttps://tools.google.com/dlpage/gaoptout, o apie „Adobe“ privatumo praktiką sužinosite apsilankęhttps://www.adobe.com/privacy.html, o slapukų galėsite atsisakyti apsilankę https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html#customeruse.

Elgsena ir interesais pagrįsta reklama

„Corteva“ gali samdyti trečiųjų šalių reklamos bendroves, norėdama teikti jums internetinę reklamą apie prekes ir paslaugas, kurios gali jus dominti, atsižvelgiant į jūsų apsilankymus mūsų svetainėse ir kitose svetainėse jūsų naudojamais įrenginiais (paprastai vadinama „elgsenos reklama“ arba „interesais pagrįsta reklama“). Šiuo tikslu šios reklamos bendrovės gali rinkti informaciją mūsų Skaitmeninėse paslaugose naudodamos slapukus ar kitas pirmiau aprašytas technologijas ir sujungti ją su informacija apie jūsų veiklą kitose svetainėse, mobiliosiose programėlėse ir įrenginiuose. Galite išvengti pagal interesus pagrįstų reklamų gavimo, susijusio su slapukų naudojimu, atlikdami pirmiau aprašytus slapukų atsisakymo veiksmus, atsisakydami slapukų savo naršyklėje (-ėse), atmesdami „prieigos prie duomenų“ užklausas, kurias paprastai gaunate diegdami programėles, arba pakoreguodami reklamų sekimo nustatymus savo įrenginyje. Jei esate Jungtinėse Amerikos Valstijose ir norite atsisakyti tikslinės reklamos arba kryžminės kontekstinės elgsenos reklamos, galite spustelėti atsisakymo mygtuką mūsų JAV svetainės pagrindiniame puslapyje ir (arba) užpildyti prašymo atsisakyti formą. Daugiau informacijos galima rasti adresu JAV privatumo pranešimas (corteva.com).

Atkreipkite dėmesį, kad net jei atsisakysite reklamos slapukų arba elgsena ir interesais pagrįstos reklamos, vis tiek gali būti, kad matysite mūsų reklamas. Tokios reklamos rodomos ne pagal jūsų elgesį įvairiose svetainėse, bet pagal konkrečios svetainės, kurioje lankotės, kontekstą. Pavyzdžiui, lankydamiesi žemės ūkio interneto svetainėje galite pamatyti „Corteva“ sėklų produkto reklamą. 

Verslo analizė ir dirbtinis intelektas

Jei leidžiama pagal įstatymus, jūsų ir (arba) verslo partnerių pateiktą informaciją, pavyzdžiui, pirkimo istoriją, geografinės vietos duomenis, palydovinius vaizdus, taip pat žemės ūkio lauko operacijų duomenis, galime naudoti kurdami arba naudodami verslo analizės ir (arba) dirbtinio intelekto priemones. Šią informaciją naudojame moksliniams tyrimams, technologinei plėtrai, savo produktų, paslaugų ir programų kokybei ir saugai kurti, palaikyti ar gerinti. Pavyzdžiui, šią informaciją galime naudoti tendencijoms prognozuoti, diagnostikos tikslais, agronominėms rekomendacijoms teikti ir paslaugoms bei produktams siūlyti.

Kaip naudojame asmens duomenis

Mes ir Mūsų paslaugų teikėjai naudojame Asmens duomenis toliau nurodytais tikslais, kai turime teisėtą verslo interesą, jūsų sutikimą arba kai tai daryti leidžia galiojantys privatumo ir duomenų apsaugos įstatymai:  

 • Teikti Mūsų paslaugas ir remti Mūsų klientus
  • Tvarkyti ar aptarnauti paskyras, tikrinti klientų informaciją, teikti klientų aptarnavimo paslaugas, atsakyti į jūsų užklausas, apdoroti arba vykdyti užsakymus ir sandorius.
  • Teikti finansavimo, vykdymo paslaugas, tvarkyti mokėjimus, išieškojimą ir rizikos valdymą.
  • Siųsti jums administracinę informaciją, pvz., Mūsų terminų, sąlygų ir taisyklių pakeitimus, garantinę ar atšaukimo informaciją.
 • Rinkodara, akcijos ir personalizavimas
  • Siųsti jums su rinkodara susijusius pranešimus su informacija apie mūsų paslaugas, naujus produktus ir kitas „Corteva“ naujienas.
  • Suteikti jums galimybę dalyvauti loterijose, konkursuose ar kitose akcijose.
  • Kurti ir teikti rinkodaros ir kitus reklaminius pranešimus, pritaikytus jūsų ar kitų Mūsų naudotojų interesams, ir analizuoti ar prognozuoti Mūsų naudotojų pageidavimus, siekiant parengti apibendrintas tendencijų ataskaitas apie tai, kaip naudojamas Mūsų skaitmeninis turinys, kad galėtume tobulinti savo paslaugas ir pasiūlymus.
 • Teisės ir atitikties užtikrinimas
  • Teisės aktų ir teisės aktų laikymosi tikslais, įskaitant kai Asmens duomenis naudoti ir atskleisti reikalaujama pagal įstatymus arba siekiant laikytis bendrovės politikos ir procedūrų arba atlikti civilinius, baudžiamuosius, teisminius ar reguliavimo institucijų atliekamus tyrimus, nagrinėjimus, teismo šaukimus.
  • Siekiant įgyvendinti ar ginti „Corteva“ ir jos pareigūnų, direktorių, darbuotojų, klientų, rangovų ir atstovų teises bei spręsti ginčus.
 • Operacijos ir bendrieji verslo tikslai
  • Bendrovės valdymo tikslais, įskaitant bendrovės apskaitą, auditą, analizę ir ataskaitų teikimą, bendrovių susijungimus, įsigijimus ir pardavimus.
  • Sistemos administravimo ir technologijų valdymo tikslais, įskaitant mūsų skaitmeninių paslaugų optimizavimą ir duomenų analizę.
  • Verslo tęstinumui ir atkūrimui po nelaimės.
 • Tobulinti ir kurti naujus produktus ir paslaugas
  • Moksliniams tyrimams, technologinei plėtrai, savo produktų, paslaugų ir programų kokybei ir saugai kurti, palaikyti ar gerinti.
 • Sukčiavimo prevencija ir saugumas
  • Saugoti Mūsų sistemų, tinklų, programų ir duomenų saugumą ir vientisumą, įskaitant nustatyti, analizuoti ir spręsti grėsmes saugumui, bendrauti su teisėsaugos institucijomis ir informacijos saugumo konsorciumais, derinti paslaugas ar sistemas, valdyti tapatybes, įskaitant tikrinti sistemas ir technologijas ir patvirtinti autentiškumą.
  • Patalpų saugumo, saugos ir nuostolių prevencijos, sukčiavimo ir kitos neteisėtos veiklos nustatymo ir prevencijos tikslais.

Kaip atskleidžiame asmens duomenis

Šiame privatumo pareiškime aprašytais tikslais galime atskleisti Asmens duomenis toliau nurodytiems subjektams, įskaitant tuos, kurie yra skirtingose šalyse. Galite susipažinti su mūsų bendrovių grupės subjektų sąrašu ir jų buvimo vieta čia.

 • Mūsų patronuojančiajai bendrovei ir filialams. Šiuo atveju kiti „Corteva“ subjektai naudos ir atskleis Asmens duomenis vadovaudamiesi šiuo Privatumo pareiškimu ir taikomų privatumo ir duomenų apsaugos įstatymų reikalavimais.
 • Mūsų paslaugų teikėjams, kuriuos samdome, norėdami pasinaudoti jų teikiamomis palaikymo paslaugomis, įskaitant, bet neapsiribojant, klientų aptarnavimo, reklamos, rinkodaros, komunikacijos ir duomenų analizės, informacinių technologijų, informacijos saugumo, finansinių, audito, apskaitos, saugumo ir teisinių paslaugų teikėjus. Šios trečiosios šalys privalo naudoti Asmens duomenis, kuriais su jomis dalijamės, tik sutartyje numatytoms paslaugoms teikti ir laikydamosi galiojančių privatumo ir duomenų apsaugos įstatymų.
 • Trečiosioms šalims, pavyzdžiui, agentams, pardavėjams, platintojams ir verslo partneriams, siekiant teikti produktus ir paslaugas mūsų klientams ir vykdant licencijavimo, bendros plėtros ar panašius susitarimus. Šios trečiosios šalys privalo naudoti Asmens duomenis pagal šį privatumo pareiškimą ir (arba) tik sutartyje numatytoms paslaugoms teikti ir laikydamosi galiojančių privatumo ir duomenų apsaugos įstatymų.
 • Trečiosioms šalims, pavyzdžiui, reguliavimo institucijoms, teismams, teisėsaugos ir vyriausybinėms institucijoms, siekiant laikytis galiojančių įstatymų, reglamentų, teismo ar kitų teisinių procesų, jei nuoširdžiai manome, kad atskleisti duomenis būtina, kad būtų laikomasi galiojančių įstatymų, įskaitant už jūsų gyvenamosios vietos šalies ribų galiojančius įstatymus. Tokiomis aplinkybėmis imsimės tinkamų priemonių, atitinkančių galiojančius privatumo ir duomenų apsaugos įstatymus, kad apsaugotume asmens duomenis.
 • Trečiosioms šalims, pavyzdžiui, padedančioms nustatyti, užkirsti kelią ir reaguoti į sukčiavimą, netinkamą „Corteva“ produktų, paslaugų ar Skaitmeninių paslaugų naudojimą, intelektinės nuosavybės pažeidimus, vykdyti mūsų sąlygas ir terminus bei mūsų sutartis ir apsaugoti mūsų ir (arba) mūsų patronuojamųjų įmonių, jūsų ar kitų asmenų teises, privatumą, saugumą ar nuosavybę. Šios trečiosios šalys privalo naudoti Asmens duomenis, kuriais su jomis dalijamės, tik sutartyje numatytoms paslaugoms teikti ir laikydamosi galiojančių privatumo ir duomenų apsaugos įstatymų.
 • Trečiosioms šalims dėl reorganizavimo, susijungimo, pardavimo, bendros įmonės, perleidimo, perdavimo ar kitokio viso ar bet kurios mūsų verslo, turto ar akcijų dalies disponavimo (įskaitant bet kokias bankroto ar panašias procedūras). Tokios trečiosios šalys gali būti, pavyzdžiui, įsigyjantis subjektas ir jo patarėjai. Tokiomis aplinkybėmis imsimės tinkamų priemonių, atitinkančių galiojančius privatumo ir duomenų apsaugos įstatymus, kad apsaugotume Asmens duomenis.

KAIP SAUGOME ASMENS DUOMENIS

Asmens duomenys paprastai saugomi „Corteva“ duomenų bazėse arba mūsų paslaugų teikėjų tvarkomose duomenų bazėse. Naudojame pagrįstas organizacines, technines ir administracines priemones, kad apsaugotume Asmens duomenis savo organizacijoje, ir pagal sutartį reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai taip pat tai darytų.  Deja, jokia duomenų perdavimo ar saugojimo sistema negali būti 100 % saugi.  Jei turite pagrindo manyti, kad jūsų sąveika su mumis nebėra saugi, nedelsdami praneškite mums apie tai toliau pateiktame skyriuje „Susisiekite su mumis“.

ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMAS

Asmens duomenis saugome tiek laiko, kiek to reikia arba leidžiama atsižvelgiant į tikslą (-us), kuriam (-iais) jie gauti, ir laikantis galiojančių įstatymų. 

Kriterijai, naudojami nustatant Mūsų saugojimo laikotarpius, yra šie: 

 • Laikotarpis, kuriuo palaikome nuolatinius santykius su jumis (pavyzdžiui, tol, kol turite paskyrą arba naudojatės Skaitmeninėmis paslaugomis), ir paskui, kol turime teisėtą poreikį pateikti nuorodą į jūsų Asmens duomenis, kad išspręstume kylančias problemas;
 • Asmens duomenų jautrumas ir tikslai, kuriais Asmens duomenys buvo renkami;
 • Ar Mums taikoma teisinė prievolė (pavyzdžiui, pagal tam tikrus įstatymus privalome tam tikrą laiką saugoti jūsų sandorių įrašus ir tik po to juos ištrinti);
 • Ar saugoti duomenis tikslinga atsižvelgiant į Mūsų teisinę padėtį (pvz., dėl taikomų senaties terminų, teisminių ginčų ar reguliavimo tyrimų).

TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS

Galime pateikti nuorodas į trečiųjų šalių svetaines ar paslaugas, jei manome, kad šios nuorodos jums naudingos. Šiame Privatumo pareiškime neaptariame ir neatsakome už trečiųjų šalių, įskaitant bet kurią trečiąją šalį, valdančią bet kurią svetainę ar paslaugą, su kuria Paslaugos yra susietos, privatumo ar saugumo praktikas. 

Be to, neatsakome už kitų organizacijų, socialinių medijų platformų teikėjų, operacinių sistemų teikėjų, belaidžio ryšio paslaugų teikėjų ar prietaisų gamintojų privatumo ar saugumo politiką ar praktiką, įskaitant bet kokius Asmens duomenis, kuriuos atskleidžiate kitoms organizacijoms naudodamiesi Skaitmeninėmis paslaugomis ar mūsų Socialinių medijų svetainėmis arba dėl jų.

NEPILNAMEČIŲ NAUDOJIMASIS PASLAUGOMIS

Paslaugos nėra skirtos jaunesniems kaip trylikos (13) metų asmenims, ir sąmoningai nerenkame Asmens duomenų iš jaunesnių kaip 13 metų asmenų.

JURISDIKCIJA IR TARPVALSTYBINIS PERDAVIMAS

 • Jūsų Asmens duomenys gali būti saugomi ir tvarkomi bet kurioje šalyje, kurioje turime patalpas arba kurioje samdome paslaugų teikėjus, o naudodamiesi Paslaugomis suprantate, kad jūsų informacija bus perduodama į šalis ar regionus už jūsų gyvenamosios vietos šalies (arba valstijos / provincijos) ribų, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, kuriose gali būti taikomos kitokios duomenų apsaugos taisyklės nei jūsų šalyje.  Tam tikromis aplinkybėmis tų kitų šalių teismai, teisėsaugos, reguliavimo ar saugumo institucijos gali turėti teisę susipažinti su jūsų Asmens duomenimis.
 • PAPILDOMA INFORMACIJA APIE EEE: Europos Komisija pripažįsta, kad kai kurios ne EEE šalys užtikrina tinkamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus (visą šių šalių sąrašą galite rasti čia: ES Komisijos tinkamumo sąrašas internete). Kad apsaugotume jūsų Asmens duomenis perduodami duomenis iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko tinkamomis, taikome tinkamas priemones, pavyzdžiui, Europos Komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas. Šių priemonių kopiją galite gauti pateikę privatumo užklausą, kurią rasite toliau pateiktame skyriuje „Susisiekite su mumis“.

NESKELBTINA INFORMACIJA

Jei to neprašome, prašome nesiųsti Mums ir neatskleisti jokių neskelbtinų Asmens duomenų (pvz., socialinio draudimo numerių, informacijos, susijusios su rasine ar etnine kilme, politinėmis pažiūromis, religija ar kitais įsitikinimais, sveikata, biometriniais ar genetiniais duomenimis, teistumu ar naryste profesinėse sąjungose) Skaitmeninėse paslaugose, naudojantis jomis ar kitais būdais.

TREČIOSIOS ŠALIES MOKĖJIMO PASLAUGA

Skaitmeninėse paslaugose atliekamiems mokėjimams apdoroti galime naudoti trečiosios šalies mokėjimo paslaugą. Jei norite atlikti mokėjimą naudodamiesi Skaitmeninėmis paslaugomis, jūsų Asmens duomenis rinks ta trečioji šalis, o ne Mes, ir jiems bus taikoma tos trečiosios šalies privatumo politika, o ne šis privatumo pareiškimas.  Nekontroliuojame ir neatsakome už tai, kaip trečioji šalis renka, naudoja ir atskleidžia jūsų Asmens duomenis.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Kadangi komunikacija ne visada yra saugi, prašome nepateikti kredito kortelių ar kitos slaptos informacijos mums siunčiamuose pranešimuose.

PAPILDOMA INFORMACIJA, SUSIJUSI SU KINIJA

PAPILDOMA INFORMACIJA, SUSIJUSI SU JAPONIJA

PAPILDOMA INFORMACIJA, SUSIJUSI SU JAV:

PAPILDOMA INFORMACIJA, SUSIJUSI SU EEE, ŠVEICARIJA IR JUNGTINE KARALYSTE: Šis skirsnis taikomas tik „Corteva“ tvarkant EEE, Šveicarijos ir Jungtinės Karalystės gyventojų asmens duomenis.

 • Skirtingi „Corteva“ subjektai gali būti jūsų Asmens duomenų valdytojai. ES duomenų valdytojai išvardyti čia.
 • Apdorojimas – jūsų asmeninę informaciją tvarkome remdamiesi vienu ar keliais toliau nurodytais teisiniais pagrindais:
  • jei būtina sudaryti sutartį su jumis arba juridiniu asmeniu, kuriam atstovaujate, vykdyti mūsų sutartinius įsipareigojimus, teikti Pasiūlymus, atsakyti į jūsų užklausas arba teikti klientų aptarnavimo paslaugas;
  • kai turime teisėtą interesą;
  • jei būtina laikytis atitinkamų įstatymų ir teisinių įsipareigojimų, įskaitant atsakyti į teisėtus prašymus ir nurodymus; arba
  • su jūsų sutikimu.
 • Jūsų teisės: atsižvelgiant į galiojančius įstatymus, turite teisę:
  • teirautis, ar turime jūsų asmeninės informacijos, ir sužinoti, kaip ji tvarkoma;
  • prašyti ištaisyti netikslią asmeninę informaciją;
  • prašyti ištrinti asmens duomenis, kurie nebėra būtini tvarkymo tikslais, tvarkomi remiantis atšauktu sutikimu arba tvarkomi nesilaikant taikomų teisinių reikalavimų;
  • prašyti, kad apribotume asmeninės informacijos tvarkymą, jei tvarkymas yra netinkamas;
  • prieštarauti asmens duomenų tvarkymui; ir
  • prašyti perkelti asmeninę informaciją, kurią mums pateikėte (kuri neapima informacijos, gautos iš surinktos informacijos), jei tokia asmeninė informacija tvarkoma remiantis sutikimu arba sutartimi su jumis ir yra tvarkoma automatizuotomis priemonėmis.
 • Perdavimas: Europos Komisija pripažįsta, kad kai kurios ne EEE šalys užtikrina tinkamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus (visą šių šalių sąrašą galite rasti čia ES Komisijos tinkamumo sąrašas internete). Kad apsaugotume jūsų Asmens duomenis perduodami duomenis iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko tinkamomis, taikome tinkamas priemones, pavyzdžiui, Europos Komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas. Duomenų perdavimas iš Jungtinės Karalystės ir Šveicarijos į šalis, kurių atitinkamos šalys nelaiko tinkamomis, taip pat reglamentuojamas atitinkamomis apsaugos priemonėmis.

 • Taip pat galite:

ŠIO PRIVATUMO PAREIŠKIMO ATNAUJINIMAI

Šio privatumo pareiškimo viršuje esanti legenda „Paskutinį kartą atnaujinta“ nurodo, kada šis privatumo pareiškimas peržiūrėtas paskutinį kartą.  Bet kokie pakeitimai įsigalios, kai Paslaugose paskelbsime pakeistą privatumo pareiškimą.  Naudojimasis Paslaugomis po šių pakeitimų reiškia, kad sutinkate su pakeistu Privatumo pareiškimu.

JŪSŲ PRIVATUMO TEISĖS IR PASIRINKIMAI

Kaip galite pasiekti, pakeisti arba ištrinti savo asmens duomenis 

Jei norite prašyti peržiūrėti, taisyti, atnaujinti, panaikinti, apriboti ar ištrinti Asmens duomenis, nesutikti su Asmens duomenų tvarkymu arba jei norite prašyti gauti savo Asmens duomenų kopiją, kad galėtumėte juos perduoti kitai bendrovei (jei šios teisės jums suteiktos pagal galiojančius įstatymus), tokį prašymą galite pateikti spustelėję atitinkamą nuorodą dalies Prašymai dėl privatumo teisių toliau pateiktame išskleidžiamajame sąraše pasirinkę šalį, kurioje gyvenate. Jei nerandate konkrečios šalies nuorodos, pateikite savo užklausą naudodamiesi atitinkamos šalies informacija toliau pateiktame išskleidžiamajame sąraše „Kontaktinė informacija pagal šalį“.

Į jūsų prašymą atsakysime laikydamiesi galiojančių įstatymų.

Prašyme aiškiai nurodykite, kokius Asmens duomenis norėtumėte pakeisti ir ar norėtumėte, kad jūsų Asmens duomenys būtų pašalinti iš Mūsų duomenų bazės.  Siekdami užtikrinti jūsų apsaugą, galime vykdyti prašymus tik dėl Asmens duomenų, susijusių su konkrečiu el. pašto adresu, kurį naudojate siųsdami mums prašymą, ir prieš vykdydami jūsų prašymą galime patikrinti jūsų tapatybę.  Stengsimės patenkinti jūsų prašymą kuo greičiau. 

Atkreipkite dėmesį, kad mums gali prireikti išsaugoti tam tikrą informaciją registravimo tikslais ir (arba) siekiant užbaigti sandorius, kuriuos pradėjote prieš pateikdami prašymą pakeisti ar ištrinti informaciją (pvz., kai perkate ar dalyvaujate akcijoje, gali būti, kad negalėsite pakeisti ar ištrinti pateiktų Asmens duomenų, kol nebus užbaigtas pirkimas ar nesibaigs akcija). 

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei turite klausimų apie savo privatumo pasirinkimus arba šį privatumo pareiškimą, galite susisiekti su mumis spustelėję atitinkamą nuorodą dalies Kontaktinė informacija pagal šalį išskleidžiamajame sąraše ir pateikti privatumo užklausos formą arba naudodamiesi pateikta informacija susisiekti su mumis. 

Prašymai dėl privatumo teisių

Išskleiskite savo regioną toliau ir pasirinkite savo gyvenamąją šalį, norėdami pateikti prašymą dėl privatumo teisių

Šiaurės Amerika

Lotynų Amerika

Argentinos gyventojai Argentinos prašymas dėl privatumo

Brazilijos gyventojai Brazilijos prašymas dėl privatumo

Čilės gyventojai Čilės prašymas dėl privatumo

Kolumbijos gyventojai Kolumbijos prašymas dėl privatumo

Kosta Rikos gyventojai Kosta Rikos prašymas dėl privatumo

Dominikos Respublikos gyventojai Dominikos Respublikos prašymas dėl privatumo

Ekvadoro gyventojai Ekvadoro prašymas dėl privatumo

Meksikos gyventojai Meksikos prašymas dėl privatumo

Nikaragvos gyventojai Nikaragvos prašymas dėl privatumo

Panamos gyventojai Panamos prašymas dėl privatumo

Peru gyventojai Peru prašymas dėl privatumo

Urugvajaus gyventojai Urugvajaus prašymas dėl privatumo

EMEA

Austrijos gyventojai Austrijos prašymas dėl privatumo

Šveicarijos gyventojai Šveicarijos prašymas dėl privatumo

Belgijos gyventojai Belgijos (DE) prašymas dėl privatumo

Belgijos gyventojai Belgijos (FR) prašymas dėl privatumo

Belgijos gyventojai Belgijos (NL) prašymas dėl privatumo

Bulgarijos gyventojai Bulgarijos prašymas dėl privatumo

Kroatijos gyventojai Kroatijos prašymas dėl privatumo

Čekijos Respublikos gyventojai Čekijos Respublikos prašymas dėl privatumo

Danijos gyventojai Danijos prašymas dėl privatumo

Egipto gyventojai Egipto prašymas dėl privatumo

Estijos gyventojai Estijos prašymas dėl privatumo

Etiopijos gyventojai Etiopijos prašymas dėl privatumo

Suomijos gyventojai Suomijos prašymas dėl privatumo

Prancūzijos gyventojai Prancūzijos prašymas dėl privatumo

Vokietijos gyventojai Vokietijos prašymas dėl privatumo

Graikijos gyventojai Graikijos prašymas dėl privatumo

Vengrijos gyventojai Vengrijos prašymas dėl privatumo

Airijos gyventojai Airijos prašymas dėl privatumo

Italijos gyventojai Italijos prašymas dėl privatumo

Dramblio Kaulo Kranto gyventojai Dramblio Kaulo Kranto prašymas dėl privatumo

Kenijos gyventojai Kenijos prašymas dėl privatumo

Latvijos gyventojai Latvijos prašymas dėl privatumo

Lietuvos gyventojai Lietuvos prašymas dėl privatumo

Moldovos gyventojai Moldovos prašymas dėl privatumo

Maroko gyventojai Maroko prašymas dėl privatumo

Nyderlandų gyventojai Nyderlandų prašymas dėl privatumo

Lenkijos gyventojai Lenkijos prašymas dėl privatumo

Portugalijos gyventojai Portugalijos prašymas dėl privatumo

Rumunijos gyventojai Rumunijos prašymas dėl privatumo

Serbijos gyventojai Serbijos prašymas dėl privatumo

Slovakijos gyventojai Slovakijos prašymas dėl privatumo

Slovėnijos gyventojai Slovėnijos prašymas dėl privatumo

Pietų Afrikos gyventojai Pietų Afrikos (EN) prašymas dėl privatumo

Pietų Afrikos gyventojai Pietų Afrikos (AF) prašymas dėl privatumo

Ispanijos gyventojai Ispanijos prašymas dėl privatumo

Švedijos gyventojai Švedijos prašymas dėl privatumo

Tanzanijos gyventojai Tanzanijos prašymas dėl privatumo

Turkijos gyventojai Turkijos prašymas dėl privatumo

Ukrainos gyventojai Ukrainos prašymas dėl privatumo

Jungtinės Karalystės gyventojai Jungtinės Karalystės prašymas dėl privatumo

Zambijos gyventojai Zambijos prašymas dėl privatumo

APAC

Australijos gyventojai Australijos prašymas dėl privatumo

Kambodžos gyventojai Kambodžos prašymas dėl privatumo

Kinijos gyventojai Kinijos prašymas dėl privatumo

Indijos gyventojai Indijos prašymas dėl privatumo

Indonezijos gyventojai Indonezijos prašymas dėl privatumo

Japonijos gyventojai Japonijos prašymas dėl privatumo

Malaizijos gyventojai Malaizijos (EN) prašymas dėl privatumo

Naujosios Zelandijos gyventojai Naujosios Zelandijos prašymas dėl privatumo

Pakistano gyventojai Pakistano prašymas dėl privatumo

Filipinų gyventojai Filipinų prašymas dėl privatumo

Singapūro gyventojai Singapūro prašymas dėl privatumo

Korėjos gyventojai Korėjos prašymas dėl privatumo

Tailando gyventojai Tailando prašymas dėl privatumo

Vietnamo gyventojai Vietnamo prašymas dėl privatumo

Kontaktinė informacija pagal šalį

Peržiūrėkite toliau pateiktą abėcėlinį šalių sąrašą

Algeria

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

Argentina

Oficina Central - Buenos Aires, Argentina
Avenida Libertador 101, Piso 1, 1638
Vicente López, Buenos Aires, Argentina
Tel: 11-4110-0202 / 11-4110-0201
infoargentina@corteva.com

Australia

Customer Information Center
Locked Bag 2002 Chatswood,
NSW 2057,
Australia.
+61 1800 700 096
Email: AUCustomerService@Corteva.com

Belgium (DE)

Corteva Agriscience™
Zuid-Oostsingel 24 D
4611 BB  Bergen op Zoom
The Netherlands
T : 0031 164 44 40 00

Belgium (FR)

Corteva Agriscience™
Zuid-Oostsingel 24 D
4611 BB  Bergen op Zoom
The Netherlands
T : 0031 164 44 40 00

Belgium (NL)

Corteva Agriscience™
Zuid-Oostsingel 24 D
4611 BB  Bergen op Zoom
The Netherlands
T : 0031 164 44 40 00

Bolivia

Centro de información al cliente
Av. San Martin # 1800, Edificio Tacuaral 2o. Piso Of. 205
Santa Cruz de la Sierra
Tel: (591-3)-341-6464
Fax: (591-3)-341-7542
Correo electrónico: infobolivia@corteva.com

Brazil

Departamento de Marketing/CRM
Corteva Agriscience

Alameda Itapecuru, 506
Alphaville Industrial, Barueri - SP
CEP 06454-080
Telefone 0800-772-2492

Entrar em contato com nossa DPO por meio do e-mail dpobrasil@corteva.com

Bulgaria

Corteva Agriscience Bulgaria EOOD
Metropolitan Municipality, Mladost IV
 Business Park Sofia, Building 1A, Floor 1.
 01766 Sofia,  Bulgaria

Cambodia

Regency Square C, Ground Floor, Unit # 30C/168
Mao Tse Tong Blvd (245), Phum 3, Tumnob Tuek,
Khan Chamkamon, Phnom Penh
Cambodia 120108
Tel: +855 92 777 527

Canada (EN)

Customer Information Center
c/o Scot Middleton, Canada Privacy Officer

Attn. Privacy Requests
Suite 2450, 215 2 Street Southwest
Calgary, AB T2P 1M4

caprivacyrequest@corteva.com

Canada (FR)

Centre d’informations clients
c/o Scot Middleton, Canada Privacy Officer

Attn: Privacy Request
Suite 2450, 215 2 Street Southwest
Calgary, AB
T2P 1M4

caprivacyrequest@corteva.com

Chile

Teléfono: 22836 7001.
Gran Avenida 1621, Paine, Región Metropolitana, Chile.

China

客户信息中心
上海市浦东新区祖冲之路2290号展想广场1号楼16层
服务热线:400 880 5588
公共邮箱:support_gc@corteva.com

Colombia

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Costa Rica

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Croatia

Corteva Agriscience Croatia LLC
Florijana Andrašeca 18 A
10 000 Zagreb
CROATIA

Czech Republic

Corteva Agriscience Czech s.r.o.
Pekarska  628/14,
Praha 5, 15500,
Czech Republic

Denmark

Corteva Agriscience Denmark A/S
Langebrogade 1 DK-1411 Copenhagen, Denmark

Dominican Republic

 +54 11-4110-0202 / 11-4110-0201
Vía correo electrónico a: infoargentina@corteva.com
Oficina Central - Buenos Aires Argentina
Avenida del Libertador 101, Piso 11, B1638BEA
Vicente López, Buenos Aires, Argentina

Ecuador

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Egypt

Corteva Agriscience Egypt LLC
Fourth Floor, Fifth Settlement
67 El Tessein Street
New Cairo
Egypt
c/o Tel: +20 22613 1885

El Salvador

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Estonia

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

Ethiopia

Corteva Agriscience Ethiopia PLC
Africa Avenue, Peacock Park
Addis Ababa, Ethiopia,

Finland

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

France

Corteva Agriscience France S.A.S
1 bis avenue du 8 mai 1945
Immeuble Equinoxe II
78280 Guyancourt - France

Germany

Corteva Agriscience Deutschland GmbH
Riedenburger Str. 7 81677 München
Deustchland .

Ghana

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

Greece

Corteva Agriscience Hellas S.A.
Hydras 2 & Leoforos Kifisias 280
15232 Chalandri
Telephones: +302106800741 or +302106889700

Guatemala

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Honduras

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Hungary

Corteva Agriscience
Boldiszár u. 4
1112 Budapest - Hungary

India

Customer Information Center
Corteva AgriScience,
12th floor, Atria, V Ascendas IT park,
Madhapur, Hyderabad 500081
1860 1800 186

Indonesia

Pusat Informasi Pelanggan
CIBIS NINE, 10th floor Cilandak
Commercial Estate
Jalan TB Simatupang no 2, Jakarta
Selatan 12560, Indonesia
Phone: 021-50829455

Ireland

Corteva Agriscience UK Limited
CPC2 Capital Park, Fulbourn,
Cambridge, CB21 5XE
+44 (0)1462 457272

Italy

Corteva Agriscience Italia S.r.l
Via Comizi Agrari 10
 26100 Cremona - Italia

Ivory Coast

CORTEVA AGRISCIENCE
Oasis Square, Building 6, 2nd floor – N° 217.
Oasis, PC 20410 – Casablanca - MOROCCO
Fixe: +212 529 05 51 92

Japan

〒100-6110
東京都千代田区永田町2-11-1
山王パークタワー コルテバ
アグリサイエンス日本株式会社

Kenya

Corteva Agriscience Kenya Limited
L. R. No. 205/94/95 Riverside Drive Chiromo Road
Nairobi, Kenya

Korea

Corteva AgriSciences Korea Contact Info
코르테바아그리사이언스 코리아(유)
서울특별시 중구 칠패로 37 , HSBC 빌딩 15층
Tel : 02-2223-8900
Fax : 02-2088-8174
E-mail: CortevaKorea@corteva.com

Latvia

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

Lithuania

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

Malaysia (EN)

Customer Information Center:
B-3-3, The Ascent Paradigm,
No.1, Jalan SS7/26A, Kelana Jaya,
47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

Malaysia (MS)

Customer Information Center:
B-3-3, The Ascent Paradigm,
No.1, Jalan SS7/26A, Kelana Jaya,
47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

Malaysia (ZH)

Customer Information Center:
B-3-3, The Ascent Paradigm,
No.1, Jalan SS7/26A, Kelana Jaya,
47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

Mexico

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Moldova

Corteva Agriscience Romania S.R.L.
 Baneasa Business & Technology Park Sos Bucuresti-Ploiesti Nr 42-44 Cladirea B, et 2 Sector 1
 013696 Bucuresti  - Romania.

Morocco

CORTEVA AGRISCIENCE
Oasis Square, Building 6, 2nd floor – N° 217.
Oasis, PC 20410 – Casablanca - MOROCCO
Fixe: +212 529 05 51 92

Netherlands

Corteva Agriscience Netherlands B.V.
Zuid-Oostsingel 24 d
4611BB Bergen op Zoom, The Netherlands

New Zealand

Customer Information Center
Private Bag 2017 New Plymouth,
Taranaki 4342, New Zealand
+646 757 7812
Email: NZCustomerService@Corteva.com

Nicaragua

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Nigeria

Corteva Agriscience Nigeria Limited
1, KPMG Tower - Bishop Aboyade Cole Street
Lagos, Nigeria

Pakistan

Customer Information Center
Lahore Headoffice
26-FCC, 2nd Floor,
Syed Maratab Ali Road,
Gulberg IV, Lahore, Pakistan
Telephone number: +92-42-35711303-9
Sahiwal office
06-Km Lahore Road, Sahiwal.
Tel: +92 40 4403140-41

Panama

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Paraguay

Departamento de Marketing/CRM
Corteva Agriscience

Alameda Itapecuru, 506
Alphaville Industrial, Barueri - SP
CEP 06454-080
Telefone 0800-772-2492

Entrar em contato com nossa DPO por meio do e-mail dpobrasil@corteva.com

Peru

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Philippines

Customer Information Center
8th Floor, ISquare Building, 15 Meralco Avenue,
Pasig, Metro Manila 1605, Philippines
(+632) 818 9911

Poland

Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o
Piusa Dziekońskiego 1
00-728 Warsaw - Poland

Portugal

Corteva Agriscience
Campo Pequeno, 48, 6º Esquerda
1000-081 Lisboa
Tel. +351 217 998 030

Romania

Corteva Agriscience Romania S.R.L.
 Baneasa Business & Technology Park Sos Bucuresti-Ploiesti Nr 42-44 Cladirea B, et 2 Sector 1
 013696 Bucuresti  - Romania.

Senegal

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

Serbia

Corteva Agriscience
Olga Petrov 10
21000 Novi Sad
Republic of Serbia

Singapore

Corteva Agriscience (Singapore) Pte Ltd
21 Biopolis Road, Nucleos South Tower
#07-21
Singapore 138567
Tel: +65 64611000

Slovakia

Corteva Agriscience Slovakia s.r.o.
Namestie SNP 15
 811 06 Bratislava - Slovakia

Slovenia

Corteva Agriscience SLO d.o.o.
Markišavska ulica 10
9000 Murska Sobota - Slovenia

South Africa

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

South Africa

Customer Information Center
PO Box 19
Greytown 3250
033 413 9500

Spain

Corteva Agriscience
Campus Corteva Agriscience, Ctra. Sevilla-Cazalla, km 4,6.
41309, La Rinconada, Sevilla - Spain

Sweden

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

Tanzania

Corteva Agriscience Tanzania Limited
Unga Ltd, Sido Road
PO Box 10677
Arusha, Tanzania

Thailand

ศูนย์ข้อมูลลูกค้า
บริษัท คอร์เทวา อะกริไซเอนซ์ (ประเทศไทย) จำกัด
ชั้น 6 อาคารเอ็มไทย ทาวเวอร์ ออลซีซันส์ เพลส
87 ถนนวิทยุ แขวงลุมพินี
เขตปทุมวัน กรุงเทพฯ 10330
โทรศัพท์ +66 (0)2792 2900

Tunisia

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

Turkey

Kiza Is Merkezi Onur Mahallesi Turhan Cemal
Beriker Bulvari No 437 A5 Blok Kat 6 Seyhan Adana - TURKEY

Ukraine

Company contact details: https://www.corteva.com.ua/contacts/our-office.html
0-800-309-309

United Kingdom

Corteva Agriscience UK Limited
CPC2 Capital Park, Fulbourn,
Cambridge, CB21 5XE
+44 (0)1462 457272

United States

Customer Information Center
9330 Zionsville Rd.,
 Indianapolis, IN 46268
              or
1-800-686-6200

Uruguay

   +54 11-4110-0202 / 11-4110-0201
Vía correo electrónico a: infoargentina@corteva.com

Venezuela

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Vietnam

Văn phòng Hồ Chí Minh
Công ty TNHH Corteva Agriscience Việt Nam
Điện thoại: +84 28 3828 8921
Tầng 12, tòa nhà Central Plaza, 17 Lê Duẩn,
Phường Bến Nghe, Quận 1,
Thành phố Hồ Chì Minh

Zambia

Corteva Agriscience Zambia Limited
Plot No 35283 Mwembeshi Road,
Heavy Industrial Area,
P.O. Box 33282, Lusaka
Tel: +260 211 846 299, +260 211 846 318, +260 971 399 475