CORTEVA PRIVATUMO PATVIRTINIMAS

Peržiūrėta 2019-06-01

„Corteva Agriscience™“ („Corteva“, „mes“ arba „mus“”) rūpi jūsų privatumas. Norima, kad žinotumėte, kaip kaupiame, naudojame ir atskleidžiame informaciją. Kartu su „Corteva“ slapukų ir panašių technologijų strategija šis Privatumo patvirtinimas („Privatumo patvirtinimas“) aprašo mūsų praktikas, susijusias su kaupiama informacija:

 • Mūsų tvarkomose svetainėse, iš kurių pasiekiate šį Privatumo patvirtinimą („Svetainės“).
 • Naudojant mūsų pateiktą programinę įrangą, skirtą kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams, kuriuos naudodami pasiekiate šį Privatumo patvirtinimą („Programėlės“)
 • Mūsų valdomuose socialinių tinklų puslapiuose, iš kurių pasiekiate šį Privatumo patvirtinimą (bendrai vadinami mūsų „Socialinių tinklų puslapiai“).
 • Jums siunčiamais el. laiškais, susijusiais su šiuo privatumo patvirtinimu.
 • Neprisijungus, kai teisiškai būtina pateikti pranešimą.


      Svetaines, programėles ir savo socialinių tinklų puslapius bendrai vadiname „Paslaugomis“.

      Pateikdami asmeninę informacija „Corteva“ sutinkate su šio privatumo patvirtinimo sąlygomis.

Jeigu teikiate darbo paraišką svetinėse esančiame Karjeros centre, jūsų Karjeros centre pateiktos Asmeninės informacijos naudojimui taikomas „Corteva“ kandidato privatumo pranešimas.

ASMENINĖ INFORMACIJA

Asmeninė informacija“ yra informacija, identifikuojanti jus kaip asmenį arba susijusi su identifikuojamu asmeniu, pvz.: 

 • Vardas ir pavardė
 • Pašto adresas (įskaitant atsiskaitymo ir pristatymo adresus)
 • Telefono (įskaitant mobiliojo) arba fakso numeris
 • El. pašto adresas 
 • Kredito ir debeto kortelės numeris
 • Profilio paveikslėlis
 • Socialinių tinklų paskyros ID 
 • Tiekėjo ar kliento mokesčių mokėtojo numeris
 • Šalies ID numeris, pvz., socialinio draudimo numeris
 • Įmonės išduotas ID numeris
 • Gimimo data
 • Lytis
 • Finansinė informacija pateikiant kredito paraišką
 • Banko informacija, pvz., sąskaitos ir nukreipimo numeriai
 • Slaptažodžiai ir priminamieji klausimai / atsakymai
 • Pirkimo istorija
 • Vietos / GPS duomenys 

Asmeninės informacijos rinkimas

Mes ir mūsų paslaugų teikėjai renkame asmeninę informaciją įvairiais būdais, įskaitant: 

 • Paslaugų naudojimą
  • Mes renkame asmeninę informaciją per paslaugų naudojimą, pvz., kai užsiprenumeruojate naujienlaiškį, užregistruojate paskyrą, kad galėtumėte pasiekti paslaugas, pateikiate užsakymą ar įsigyjate prekę, pateikiate kredito paraišką, užklausą, užregistruojate savo įsigytą produktą, pateikiate garantijos kortelę ar naudojate bendravimo funkcijas.
 • Neprisijungus
  • Mes renkame asmeninę informaciją iš jūsų jums neprisijungus, pvz., kai lankotės mūsų įstaigose, dalyvaujate mūsų prekybos renginiuose, pateikiate užsakymą telefonu ar kreipiatės į klientų aptarnavimo centrą.
 • Iš kitų šaltinių

-  Gauname asmeninę jūsų informaciją iš kitų šaltinių, pvz.,:

o   viešai pasiekiamos duomenų bazės ir kitų trečiųjų šalių šaltinių viešai pasiekiamo duomenų bazės bei trečiųjų šalių šaltiniai

o    bendros rinkodaros partneriai ir paslaugų teikėjai (įskaitant socialinių tinklų platformas), kai jie bendriną su mumis informaciją

-  Jeigu susiejate savo socialinių tinklų paskyrą su savo paslaugų paskyra, bendrinate tam tikrą asmeninę informaciją iš savo socialinių tinklų paskyros su mumis, pvz., savo vardą, el. pašto adresą, nuotrauką, socialinių tinklų kontaktų sąrašą ir kitą informaciją, kuri gali būti mums pasiekiama kai susiejate savo socialinių tinklų paskyrą su savo paslaugų paskyra.

-  Kai dalyvaujate konkurse, reklaminėje akcijoje, lažybose, tyrime ar kitoje reklaminėje kampanijoje. 

-  Kai dalyvaujate tinklaraštyje ar forume.

Mums būtina rinkti asmeninę informaciją, kad galėtume teikti jums pageidaujamas paslaugas.  Jeigu nepateiksite pageidaujamos informacijos, gali būti, kad negalėsime jums teikti paslaugų. Jeigu atskleidžiate bet kokią su kitais asmenimis susijusią informaciją mums ar mūsų paslaugų teikėjams, susijusią su paslaugomis, jūs patvirtinate, kad turite įgaliojimus tai daryti ir sutinkate, kad mes naudosime informaciją atsižvelgdami į šį privatumo patvirtinimą.

Asmeninės informacijos naudojimas

Mes ir mūsų paslaugų teikėjai naudojame asmeninę informaciją toliau nurodytais tikslais.

 •  Teikdami paslaugų funkcijas ir vykdydami jūsų užklausas. Mes vykdome toliau nurodytas veiklas, kad galėtume įgyvendinti savo sutartinius įsipareigojimus jums ir (arba) atsižvelgti į teisinius įpareigojimus:

      -  Teikdami jums paslaugų funkcijas, pvz., suteikdami prieigą prie užregistruotos paskyros ir teikdami susijusias klientų paslaugas.

      -   Atsakydami į jūsų užklausas ir jas vykdydami, kai susisiekiate su mumis naudodami vieną iš internetu teikiamų kontaktinių formų ar kitais būdais, pvz., kai siunčiate klausimus, pasiūlymus, pagyrimus ar nusiskundimus, arba kai pageidaujate kokios nors informacijos apie Paslaugas.

      -   Atlikdami jūsų operacijas ir teikdami susijusias klientų paslaugas.

      -  Siųsdami jums administravimo informaciją, pvz., mūsų sąlygų ir strategijų pakeitimus.

      -  Leisdami siųsti pranešimus kitiems asmenims, jeigu taip nusprendžiate.

      -  Apdorodami kredito paraišką.

 •  Teikdami jums naujienlaiškį, informaciją apie savo produktus ir paslaugas ir (arba) kitą medžiagą bei sudarydami sąlygas bendrinti informaciją socialiniuose tinkluose.  Jeigu turime jūsų sutikimą ar teisėtą verslo interesą, mes atliekame toliau nurodytas veiklas: 

       -  Siunčiame jums rinkodaros informaciją (pvz., el. paštu, „WhatsApp“ pranešimais, programėlių pranešimais ir socialinių tinklų platformose) apie savo paslaugas, naujus produktus ir kitas naujienas apie mūsų bendrovę.

       -  Teikiame informacijos bendrinimo socialiniuose tinkluose galimybę.

 • Analizuojame asmeninę informaciją verslo ataskaitų ir asmeninių paslaugų teikimo tikslais.  Jeigu turime jūsų sutikimą ar teisėtą verslo interesą, mes atliekame toliau nurodytas veiklas:

-  Analizuojame ar nuspėjame savo vartotojų pageidavimus, kad galėtume paruošti   sukauptų tendencijų ataskaitas apie jūsų skaitmeninio turinio naudojimą, kad galėtume  tobulinti savo paslaugas.

        -  Siekiame geriau jus suprasti, kad galėtume personalizuoti sąveiką su jumis ir teikti jums informaciją ir (arba) pagal jūsų interesus pritaikytus pasiūlymus.

        -  Siekiame geriau suprasti jūsų pageidavimus, kad naudojant Paslaugas galėtume teikti turinį, kuris mūsų nuomone būtų jums aktualus.

 • Leidžiame jums dalyvauti reklaminėse akcijose, konkursuose ir lažybose.  Siekdami įgyvendinti savo sutartinius įsipareigojimus, mes atliekame toliau nurodytas veiklas.

     – Galime pasiūlyti galimybę dalyvauti konkurse, reklaminėje akcijoje, lažybose, tyrime ar kitoje reklaminėje kampanijoje. Dalyvavimui kai kuriose reklaminėse akcijose taikomos papildomos taisyklės ir pateikiama informacija apie tai, kaip mes naudosime ir atskleisime jūsų asmeninę informaciją.

 • Asmeninės informacijos kaupimas ir (arba) anonimizavimas.  Jeigu turime teisėtą verslo interesą, mes atliekame toliau nurodytas veiklas:

       - Mes galime kaupti ir (arba) anonimizuoti asmeninę informaciją taip, kad ji nebebūtų laikoma asmenine informacija. Tą darome siekdami kaupti kitus duomenis, kuriuos galime naudoti ir atskleisti bet kokiais tikslais.

 • Mūsų verslo tikslų įgyvendinimas. Mes vykdome toliau nurodytas veiklas, kad galėtume įgyvendinti savo sutartinius įsipareigojimus jums ir (arba) todėl, kad turime teisėtų tikslų:

       -  Duomenų analizė siekiant tobulinti paslaugų efektyvumą.

       -  Auditai siekiant patikrinti savo vidinių procesų numatytą veikimą ir atitiktį teisiniams bei sutartiniams įsipareigojimams.

       -  Apgavysčių ir saugos stebėjimas siekiant nustatyti ir užkirsti kelią             kibernetinėms atakoms ar tapatybės vagysčių bandymams.

       -  Naujų produktų ir paslaugų kūrimas.

       -  Dabartinių produktų ir paslaugų tobulinimas ar modifikavimas.

       -  Naudojimo tendencijų identifikavimas, pvz., siekiant suprasti, kurios mūsų  paslaugos labiausiai domina vartotojus.

       -  Reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymas, kad galėtume pritaikyti kampanijas pagal savo vartotojų poreikius ir interesus.

       -  Verslo veiklos vykdymas ir plėtra, pvz., siekiant suprasti, kurios Paslaugos labiausiai domina vartotojus, kad galėtume įgyvendinti savo klientų lūkesčius.

Asmeninės informacijos atskleidimas

Asmeninę informaciją atskleidžiame:

 • Savo pagrindinei įmonei ir padaliniams šiame privatumo patvirtinime nurodytais tikslais.

Čia galite peržiūrėti mūsų įmonių grupės subjektų ir vietų sąrašą.

 • Savo trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, kad jie galėtų mums teikti savo paslaugas.

- Paslaugų teikėjai apima tokias paslaugas, kaip interneto svetainių nuomos teikimas, duomenų analizė, mokėjimų apdorojimas, užsakymų įgyvendinimas, informacinių technologijų ir susijusios infrastruktūros teikimas, klientų paslaugų teikimas, el. pašto teikimas, audito ir kitas paslaugas.

 • Trečiosioms šalims, pvz., agentams, pardavėjams, platintojams ir kitiems verslo partneriams, kad jie galėtų siųsti rinkodaros informaciją atsižvelgdami į jūsų pasirinkimus.
 • Trečiųjų šalių konkursų, lažybų ir panašių reklaminių akcijų rėmėjams.
 • Kada galima atskleisti asmeninę informaciją

- Pranešimų srityse, pokalbių, profilio puslapiuose, tinklaraščiuose ir naudojant kitas paslaugas, kuriose galima skelbti informaciją ir turinį (įskaitant, tačiau neapsiribojant, mūsų socialinių tinklų puslapius).  Atkreipkite dėmesį, kad visa informacija, kurią skelbiate ar atskleidžiate naudodami minėtas paslaugas, taps vieša ir gali būti pasiekiama kitiems vartotojams.

 • Dalyvaudami socialiniuose tinkluose. 

- Jeigu prisijungiate prie savo paslaugų paskyros naudodami socialinių tinklų paskyrą, bendrinsite informaciją su savo draugais, susietais su jūsų socialinių tinklų paskyra, su kitais vartotojais ir su savo socialinių tinklų paskyros teikėju. Tą atlikdami jūs sutinkate, kad mes naudosime tokią bendrintą informaciją ir suprantate, kad bendrinamos informacijos naudojimui bus taikoma socialinių tinklų teikėjo privatumo strategija.

- Be to, naudojimo socialiniuose tinkluose teikėjo įrankis, kurį naudojame paslaugoms, gali rinkti su jumis susijusią informaciją, kuri gali apimti asmeninę informaciją, kai bendrinate turinį iš paslaugų per savo socialinių tinklų paskyrą.  Socialinių tinklų informacijos bendrinimo įrankio teikėjo informacijos rinkimui, naudojimui ir bendrinimui taikoma jo privatumo strategija ir mes nesame atsakingi už informacijos privatumą, saugą ar kitas praktikas.

 • Trečiosioms šalims dėl licencijavimo, bendros plėtros ar panašių veiklų.

 

Kiti naudojimo būdai ir atskleidimai

Jūsų asmeninę informaciją taip pat naudojame ir atskleidžiame tais atvejais, kai to reikalaujama pagal teisės normas ar siekiant įgyvendinti teisėtus verslo tikslus:

 • Siekdami atsižvelgti į taikomus įstatymus ir nuostatas.

- Tai gali paimti ir ne jūsų gyvenamojoje šalyje taikomus įstatymus.

 • Siekdami bendradarbiauti su visuomeninėmis ir valdžios institucijomis.

- Siekdami reaguoti į užklausas ar teikti mūsų nuomone jums svarbią informaciją.

- Tai gali apimti ir ne jūsų gyvenamojoje šalyje veikiančias institucijas.

 • Siekdami bendradarbiauti su teisėtvarkos institucijomis.

- Pavyzdžiui, kai atsakome į teisėtvarkos institucijos užklausas ar prašymus pateikti informaciją, kuri mūsų nuomone yra svarbi.

 • Dėl kitų teisėtų priežasčių.

- Siekdami įgyvendinti savo sąlygas, ir

- Siekdami apsaugoti savo ir (arba) padalinių, jūsų ar kitų asmenų teises, privatumą, saugą ar nuosavybę.

 • Siekdami atlikti pardavimo ar verslo operacijas.

- Turime teisėtą interesą atskleisti arba perduoti jūsų asmeninę informaciją trečiajai šaliai jeigu vykdoma bet kokios verslo dalies, turto ar akcijų (įskaitant dėl bankroto ar panašių procedūrų) reorganizacija, suliejimas, pardavimas, bendros įmonės kūrimas, priskyrimas ar perdavimas.  Tokios trečiosios šalys gali apimti, pvz., įsigyjantįjį subjektą ar jo patarėjus.

KITA INFORMACIJA

Kita informacija“ yra bet kuri informacija, kuri neatskleidžia jūsų konkrečios tapatybės ir nėra tiesiogiai susijusi su identifikuojamu asmeniu.

 • Naršyklės ir įrenginio informacija
 • Programėlės, prijungto įrenginio ar automobilio naudojimo duomenys
 • Informacija, renkama naudojant slapukus, pikselių žymes ir kitas technologijas
 • Demografinė informacija ir kita jūsų pateikta informacija, kuri neatskleidžia konkrečios jūsų tapatybės
 • Informacija, kuri buvo surinkta taip, kad neatskleistų jūsų konkrečios tapatybės
 • Fizinė vieta
 • Informacija apie jūsų žemės ūkio veiklą

Jeigu iš mūsų pagal taikomus įstatymus reikalaujama laikyti kitą informaciją kaip asmeninę informaciją, tokiu atveju mes galima ją naudoti ir atskleisti tikslais, kuriais naudojame ir atskleidžiame asmeninę informaciją, kaip nurodyta šiame patvirtinime.

Kitos informacijos rinkimas

Mes ir mūsų paslaugų teikėjai galime rinkti kitą informaciją įvairiais būdais, įskaitant: 

 • Naudojant naršyklę ar įrenginį
  • Tam tikra informacija yra renkama daugelio naršyklių arba automatiškai naudojant įrenginį, pvz., prieigos prie medijos valdymo (MAC) adresas, kompiuterio tipas („Windows“ arba „Mac“), ekrano skiriamoji geba, operacinės sistemos pavadinimas ir versija, įrenginio gamintojas ir modelis, kalba, interneto naršyklės tipas, versija ir pavadinimas bei Paslaugų versija (pvz., programėlės).  Šią informaciją naudojame siekdami užtikrinti tinkamą paslaugų veikimą. 
 • Jums naudojant programėlę
  • Kai atsisiunčiate ir naudojate Programėlę, mes ir mūsų paslaugų teikėjai gali sekti ir rinkti Programėlės naudojimo duomenis ir laiką, kada Programėlė jūsų įrenginyje pasiekė mūsų serveriu ir kokia informacija bei failai buvo atsisiųsti į Programėlę atsižvelgiant į jūsų įrenginio numerį.
 • Naudojant slapukus, pikselių žymes ir kitas panašias technologijas
  • Slapukai yra informacijos dalys, saugomos tiesiogiai jūsų naudojamame kompiuteryje.  Mes galime naudoti slapukus ir kitas panašias technologijas svetainėse ir programėlėse bei jums siunčiamuose HTML formato el. laiškuose.  Slapukai ir panašios technologijos leidžia mums rinkti informaciją, pvz., naršyklės tipą, naudojant paslaugas praleistą laiką, aplankytus puslapius, kalbos ypatybes ir kitus srauto duomenis..  Įvairiais tikslais surinktą informacija, įskaitant analizės duomenis, naudojame nustatydami savo rinkodaros kampanijų efektyvumą ir siekdami teikti jums mūsų nuomone aktualius produktus ir paslaugas.  Šiuo metu nereaguojame į naršyklės prašymo nesekti signalus.  Daugiau informacijos, įskaitant tam tikrų mūsų slapukų ir panašių technologijų naudojimo atsisakymą, žr. mūsų slapukų ir panašių technologijų strategiją.
 • IP adresas
  • IP adresą jums automatiškai priskiria jūsų interneto paslaugų teikėjas.  IP adresas gali būti identifikuojamas ir automatiškai fiksuojamas mūsų serverio žurnalo failuose, kai jūs pasiekiate paslaugas, kartu su apsilankymo laiku ir aplankytais puslapiais.  IP adreso rinkimas yra standartinė praktiką ir juos automatiškai renka daugelis svetainių, programų ir kitų paslaugų.  Mes IP adresus naudojame naudojimo lygių skaičiavimui, serverio problemų diagnozavimui ir paslaugų teikimui.  Pagal IP adresą taip pat galima nustatyti apytikslę jūsų buvimo vietą.
 • Fizinė vieta
  • Mes galime rinkti informaciją apie jūsų įrenginio fizinę buvimo vietą naudodami palydovų, mobiliojo ryšio bokštų ar „Wi-Fi“ signalus.  Jūsų įrenginio fizinės buvimo vietos informaciją galime naudoti siekdami teikti jums personalizuotas su buvimo vieta susijusias paslaugas ir turinį.  Taip pat galime bendrinti jūsų įrenginio fizinę buvimo vietą kartu su informacija apie peržiūrėtus reklaminius skelbimus ir kita mūsų renkama informacija, su savo rinkodaros partneriais, kad galėtume jiems teikti labiau personalizuotą turinį ir tirti reklaminių kampanijų efektyvumą.  Tam tikrai atvejais jums gali būti suteikta galimybė leisti arba drausti tokį įrenginio vietos naudojimą ir (arba) bendrinimą, tačiau jeigu neleisite naudoti šios informacijos, mes ir (arba) mūsų rinkodaros partneriai gali nesugebėti teikti jums personalizuotų paslaugų ir turinio.

 

Kitos informacijos naudojimo būdai ir atskleidimai

Kitą informaciją galima atskleisti bet kokiais tikslais, nebent kitaip reikalautų taikomi įstatymai. Tam tikrai atvejais galime derinti kitą informaciją su asmenine informacija. Jeigu taip darysime, tai suderinta informacija bus laikoma asmenine informacija.

SAUGA

Siekdami apsaugoti asmeninę informaciją naudojame pagrįstas organizacines, technines ir administracines priemones.  Deja jokios duomenų perdavimo ar saugojimo sistemos nėra 100 % saugios.  Jeigu turite priežastį manyti, kad mūsų bendravimas su jumis nebėra saugus, nedelsdami informuokite mus atsižvelgdami į skyriuje „Susisiekite su mumis“ pateiktą informaciją.

PASIRINKIMAI IR PRIEIGA

Galimi jūsų pasirinkimai dėl asmeninės informacijos naudojimo ir atskleidimo

Mes teikiame jums pasirinkimus dėl asmeninės informacijos naudojimo ir atskleidimo rinkodaros tikslais.  Jūs galite atsisakyti: 

 • Gauti iš mūsų elektroninio bendravimo pranešimus:  Jeigu nebepageidaujate gauti iš mūsų su rinkodara susijusių el. laiškų, galite jų atsisakyti naudodami prenumeratos atsisakymo procedūrą, pateiktą kiekviename tokiame el. laiške.  Jeigu nebenorite gauti su rinkodara susijusių teksto pranešimų ar trumpųjų žinučių, kurias gauti prieš tai užsiregistravote, galite jų atsisakyti atsakydami STOP į bet kurią gautą žinutę.
 • Jūsų asmeninės informacijos bendrinimas su mūsų padaliniais tiesioginės rinkodaros tikslais:  jeigu pageidausite, kad nustotume bendrinti jūsų asmeninę informaciją su savo padaliniais tiesioginės rinkodaros tikslais, galite atsisakyti bendrinimo čia.
 • Jūsų asmeninės informacijos bendrinimas su trečiųjų šalių atstovais tiesioginės rinkodaros tikslais:  jeigu pageidausite, kad nustotume bendrinti jūsų asmeninę informaciją su trečiųjų šalių atstovais tiesioginės rinkodaros tikslais, galite atsisakyti bendrinimo čia.

Bandysime kaip tik pagrįstai galima greičiau atsižvelgti į jūsų užklausą (-as).  Atkreipkite dėmesį, kad atsisakius gauti iš mūsų su rinkodara susijusius el. laiškus, mes vis tiek galime jums siųsti svarbius administracinius pranešimus, kurių atsisakyti nėra galimybės.

Kaip galima pasiekti, keisti ar šalinti savo asmeninę informaciją 

Jeigu norite peržiūrėti, taisyti, atnaujinti, pašalinti, apriboti ar panaikinti asmeninę informaciją atsižvelgiant į asmeninės informacijos apdorojimą, arba norite gauti savo asmeninės informacijos elektroninę kopiją, kad galėtumėte ją perduoti kitai bendrovei (jeigu jums tokios teisės priklauso pagal galiojančius įstatymus), gali kreiptis į mus čia arba SPACES Gedimino, Gedimino pr. 44A, LT-1110, Vilnius, Lithuania.

Mes reaguosime į jūsų užklausą atsižvelgdami į taikomus įstatymus.

Savo užklausoje aiškiai nurodykite kokią asmeninę informaciją norite keisti ir ar norite, kad jūsų asmeninė informacija būtų pašalinta iš mūsų duomenų bazės.  Dėl saugumo mes galima atsižvelgti tik į užklausas dėl asmeninės informacijos, susijusios su konkrečiu el. pašto adresu, kurį naudojote siųsdami mums užklausą ir mes galime paprašyti patvirtinti jūsų tapatybę prieš įgyvendindami užklausą.  Bandysime kaip galima greičiau atsižvelgti į jūsų užklausą. 

Atkreipkite dėmesį, kad mums gali prireikti išsaugoti tam tikrą informaciją įrašų saugojimo tikslais ir (arba) siekiant užbaigti operacijas, kurias pradėjote prieš pateikdami pakeitimo ar šalinimo užklausą (pvz., kai įsigyjate prekę ar dalyvaujate reklaminėje akcijoje, gali nepavykti pakeisti ar pašalinti asmeninės informacijos, kol nėra baigta įsigijimo procedūra ar reklaminė akcija). 

SAUGOJIMO LAIKOTARPIS

Mes saugome asmeninę informaciją tiek, kiek reikia arba leidžiama atsižvelgiant į tikslus, dėl kurios ji buvo surinkta, ir taikomus įstatymus. 

Kriterijai, naudojami nustatyti mūsų saugojimo laikotarpius, yra: 

 • Laikotarpio, kuriuo palaikome ryšį su jumis ir teikiame paslaugas, trukmė (pvz., tiek, kiek turite pas mus savo paskyrą ar naudojate paslaugas);
 • Ar yra mums taikomas teisinis įsipareigojimas (pvz., tam tikru įstatymu reikalaujama saugoti operacijų įrašus tam tikrą laikotarpį prieš juos panaikinant);
 • Ar saugojimas yra pagrįstas atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., atsižvelgiant į taikomus apribojimus, bylinėjimus ar teisinius tyrimus).

TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS

Privatumo patvirtinimas nėra taikomas ir mes neprisiimame atsakomybės dėl trečiųjų šalių privatumo, informacijos ar kitų praktikų, įskaitant trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų, su kuriomis susijusios paslaugos, tvarkymą.  Nuorodos įtraukimas į paslaugas nenurodo mūsų ar mūsų padalinių pritarimo nurodomai svetainei ar paslaugai.

Be to, mes neprisiimame atsakomybės dėl kitų organizacijų, pvz ., „Facebook“, „Apple“, „Google“, „Microsoft“, RIM ar bet kurių kitų programėlių kūrėjų, programėlių teikėjų, socialinių tinklų platformų teikėjų, operacinių sistemų teikėjų, belaidžių paslaugų teikėjų ar įrenginių gamintojų informacijos rinkimo, naudojimo, atskleidimo ar apsaugos strategijų ar praktikų atsižvelgiant į asmeninę informaciją, kurią atskleidžiate kitoms organizacijoms naudodami programėles ar mūsų socialinių tinklų puslapiuose.

NEPILNAMEČIŲ PASLAUGŲ NAUDOJIMAS

Paslaugos nėra skirtos asmenims iki trylikos (13) metų amžiaus ir mes žinodami nerenkame asmeninės informacijos iš asmenų, nesulaukusių 13 metų amžiaus.

JURISDIKCIJA IR UŽSIENIO ŠALYS

Jūsų asmeninė informacija gali būti saugoma ir apdorojama bet kurioje šalyje, kurioje plėtojame veiklą arba kurioje veikia mūsų paslaugų teikėjai, ir naudodami paslaugas jūs suprantate, kad jūsų informacija bus perduota į kitas šalis, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, kuriose gali galioti duomenų apsaugos įstatymai, kurie skiriasi nuo jūsų šalyje galiojančių įstatymų.  Tam tikromis aplinkybėmis kitų šalių teismams, teisėtvarkos institucijoms, reguliavimo institucijoms ar saugos užtikrinimo institucijoms gali būti suteikta prieiga prie jūsų asmeninės informacijos.

PAPILDOMA INFORMACIJA APIE EEE: Kai kurios EEE nepriklausančios šalys yra Europos Komisijos pripažįstamos kaip teikiančios atitinkamą duomenų apsaugos lygį atsižvelgiant į EEE standartus (išsamų tokių šalių sąrašą žr. čia[ ES Komisijos reikalavimus atitinkančių šalių sąrašas internete]. Perkeldami informaciją iš EEE šalių į šalis, kurios Europos Komisijos nėra laikomos atitinkančiomis reikalavimus, mes taikome reikiamas priemones, pvz., standartinius sutarčių išsireiškimus, kuriuos patvirtino Europos Sąjunga, ir įpareigojančias įmonės taisykles, skirtas apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Galite gauti šių priemonių kopiją čiapateikdami užklausą.

SVARBI INFORMACIJA

Nebent patys paprašytume, mes prašome jūsų naudojant paslaugas nesiųsti mums ir neatskleisti jokios svarbios asmeninės informacijos (pvz., socialinio draudimo numerių, rasinės ar etninės informacijos, politinių nuomonių, religinių įsitikinimų, sveikatos, biometrinių ar genetinių duomenų, kriminalinės praeities ir dalyvavimo profesinėse sąjungose informacijos).

TREČIŲJŲ ŠALIŲ MOKĖJIMO PASLAUGOS

Apdorodami paslaugų naudojimo metu atliktus pirkimus galime naudoti trečiųjų šalių mokėjimo paslaugą. Jeigu pageidaujate atlikti mokėjimą naudodami paslaugas, asmeninę informaciją rinks trečioji šalis, o ne mes, todėl jai bus taikoma trečiosios šalies privatumo strategija, o ne šis privatumo patvirtinimas.  Mes nekontroliuojame ir nesame atsakingi už tokį trečiosios šalies jūsų asmeninės informacijos rinkimą, naudojimą ir atskleidimą.

ŠIO PRIVATUMO PATVIRTINIMO NAUJINIMAI

Šio privatumo patvirtinimo viršuje esančioje dalyje „Paskutinį kartą atnaujinta“ nurodoma, kada paskutinį kartą buvo peržiūrėtas šis privatumo patvirtinimas. Bet kokie pakeitimai įsigalios paskelbus peržiūrėtą paslaugų naudojimo informacijos privatumo patvirtinimą. Jums naudojant paslaugas po tokių pakeitimų patvirtinate, kad sutinkate su peržiūrėtu privatumo patvirtinimu.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu kilo klausimų dėl šio privatumo patvirtinimo, kreipkitės į mus naudodami privatumo užklausos formą arba:

Customer Information Center

SPACES Gedimino
Gedimino pr. 44A
LT-1110
Vilnius, Lithuania

Ryšių priemonės ne visada saugios, todėl bendraudami su mumis nenurodykite kredito kortelės ar kitos svarbios informacijos.

PAPILDOMA INFORMACIJA APIE EEE

Taip pat galite: