ELIPRIS™ – NAUJIENA RUDENINIŲ HERBICIDŲ RINKOJE

Something went wrong. Please try again later...

CortevaTM Agriscience, viena didžiausių agroįmonių pasaulyje, visuomet stengiasi įsiklausyti į ūkininkų problemas ir poreikius bei pasiūlyti sprendimo būdus toms problemoms išspręsti. Keičiasi klimatas, keičiasi žemės dirbimo būdai, keičiasi ir piktžolių paplitimas bei botaninė sudėtis pasėlyje. Kiekvienu atveju reikia į situaciją pažiūrėti individualiai ir profesionaliai. Laukuose, kur gausus piktžolių sėklų bankas, ankstyvos sėjos pasėlyje neišvengiama atlikti rudeninį herbicido purškimą.

CortevaTM Agriscience didžiuodamiesi pristato naują savo herbicidų šeimos narį – EliprisTM. Tai produktas, skirtas naikinti vienskiltes ir dvisklites piktžoles kviečiuose rudenį.   

Herbicidas EliprisTM sudarytas iš trijų skirtingo veikimo veikliųjų medžiagų: ArylexTM Active, flufenaceto ir diflufenikano. Unikalus trijų veikliųjų medžiagų derinys nepriekaištingai naikina pagrindines žieminių javų piktžoles - dirvines smilguoles, vienmetes migles, žliūges, veronikas, kibiuosius lipikus, aguonas, rugiagėles, notreles ir daug kitų.

Kaip naudoti herbicidą Elipris?

  • Žieminius kviečius purkšti iki pirmojo lapelio pasirodymo (BBCH 10) – kai lauke išryškėja technologinės vėžės.
  • Produkto norma- 0,25l/ha. EliprisTM bus parduodamas kartu su prosulfokarbo veiliąją medžiagą turinčiu produktu Boxer(0,75L/ha). Taigi, įvedama ketvirtoji veiklioji medžiaga iš dar vienos skirtingos veikliųjų medžiagų grupės. Taip bus užtikrinamas dar platesnis naikinamų piktžolių spektras ir efektyvumas bei sudaromos pačios blogiausios sąlygos piktžolių atsparumui vystytis.
  • Optimalios oro sąlygos yra kai oro temperatūra 5-20 oC.
  • Lietus 1 val. po purškimo EliprisTM veiksmingumui įtakos neturi.
  • Sėjomainoje nėra jokių apribojimų vėliau sėjamiems augalams.

Registraciniai lauko bandymai, atlikti institute, mokslinių tyrimų laukuose bei gamybiniuose plotuose pas ūkininkus leidžia daryti išvadą, kad EliprisTM – tai vienas geriausių rinkoje esančių rudeninių sprendimų.

Dėl produkto įsigijimo kreipkitės į Linas Agro vadybininkus.