16.3.2023

Biostimuliantą BlueN™ galima naudoti ir ekologiniuose ūkiuose

Something went wrong. Please try again later...

BlueN tai biostimuliantas, kuris po nupurškimo prasiskverbia į augalą ir leidžia jam pasisavinti azotą esantį ore ir efektyviai jį panaudoti. BlueN sudėtyje yra endofitinės metilobakterijos (Methylobacterium), kurios po nupurškimo patekusios į augalą jį kolonizuoja, išplinta visuose audinuose ir taip pradedamas azoto pasisavinimas. 2023 metais biostimuliantas BlueN buvo pristatytas Lietuvos rinkai ir tapo prieinamas tradiciniams ir ekologiniams ūkiams.

Corteva Agriscience investuoja didžiulius resursus į naujų biotechnologijomis paremtų produktų atradimą, kūrimą ir vystymą. Biostimuliantas BlueN sulaukė didžiulio susidomėjimo tiek iš tradicinių, tiek ekologiškų ūkių. Galimybę pasinaudoti laisvuoju azotu, kuris sudaro net 78% atmosferos oro, sudomino pažangiausius, nuolat inovatyvių sprendimų, kaip optimizuoti augimo sąlygas, beieškančius ūkininkus.

Biostimuliantą BlueN galima naudoti ekologiniuose ūkiuose. „Ecocert“ patvirtino, kad biostimuliantas BlueN atitinka Europos sąjungos 2018/848 raglamento reikalavimus ir jį galima naudoti ekologiniuose ūkiuose. 

 

Corteva Agriscience daug dėmėsio ir resursų skiria biostimuliantams

Corteva Agriscience yra pasaulinė biostimuliantų lyderė. Corteva fokusuojasi į biostimuliantų kurimą, vystymą ir pritaikymą ūkiuose, siekiant padėti ūkininkams visame pasaulyje užauginti gausų ir pelningą derlių, tuo pačiu prisidėti prie palankios bei tvarios gamtai žemdirbystės. BlueN yra pirmasis kompanijos Corteva Agriscience rinkai pristatytas biostimuliantas. Artimiausiu metu rinkai bus pristatyta ir daugiau biotechnologijomis paremtų produktų. 

BlueN naudojimas kukurūzuose. 14-tas augimo tarpsnis. Metilobakterijos prasiskverbia į augalą ir kolonizuoja ne tik jį, bet ir naujai išaugusias dalis
BlueN naudojimas kukurūzuose. 14-tas augimo tarpsnis. Metilobakterijos prasiskverbia į augalą ir kolonizuoja ne tik jį, bet ir naujai išaugusias dalis

Informacija apie BlueN:

 

  •  BlueN biostimuliantas, kurio sudėtyje yra endofitinės (gyvenančios augale) metilobakterijos  Methylobacterium.
  • BlueN suteikia galimybę pasinaudoti laisvuoju azotu, kuris sudaro net 78% atmosferos oro.
  • BlueN norma 333 g/ha, rekomenduojama vandens norma 100-250 l/ha.
  • Produktas buvo išbandytas ž. ir v. kviečiuose, avižose, kukurūzuose, žieminiuose rapsuose įvairiomis sąlygomis.
  • BlueN gali būti naudojamas tradiciniuose ir ekologiniuose ūkiuose.
  • 2023 metais biostimuliantas BlueN buvo pristatytas Lietuvos rinkai ir tapo prieinamas tradiciniams ir ekologiniams ūkiams.

 

 

BlueN - rinkitės subalansuotą ateitį.
BlueN - rinkitės subalansuotą ateitį.

Sužinokite daugiau apie BlueN!

Spauskite čia.