Slapukai ir panašios technologijos

Peržiūrėta 2019-06-01

Slapukai leidžia žiniatinklio serveriui perkelti duomenis į kompiuterį įrašų saugojimo ir kitais tikslais. Slapukus ir kitas technologijas naudojame tam, kad be kitų dalykų, užtikrintume tikslesnės jums pritaikytos informacijos teikimą ir nuolatinę prieigą prie svetainės. Taip pat teikdami personalizuotus rinkodaros pasiūlymus. Jeigu nenorite, kad informacija būtų renkama naudojant slapukus, daugelyje naršyklių yra nesudėtinga procedūra, skirta atsisakyti slapukų naudojimo. Jeigu atsisakysite slapukų naudojimo, gali netinkamai veikti kai kurios svetainės funkcijos. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org/.

Pikselių žymės, žiniatinklio indikatoriai, GIF ar kitos panašios technologijos gali būti naudojamos tam tikruose svetainių puslapiuose ir HTML formato el. laiškuose, kad, be kitų dalykų, sektų svetainės vartotojų ir el. laiškų gavėjų veiksmus, matuotų „Corteva“ rinkodaros kampanijų sėkmę ir kauptų statistinius duomenis apie svetainės naudojimą ir atsako rodiklius.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ REKLAMOS TEIKĖJAI

„Corteva“ gali naudoti trečiųjų šalių reklamos įmones teikti reklaminius skelbimus, kai būnate prisijungę prie interneto.

Atkreipkite dėmesį, kad šios įmonės gali naudoti informaciją apie jūsų apsilankymą šioje svetainėje ar programėlės ir kitų svetainių ir programėlių naudojimą, kad galėtų teikti reklaminius skelbimus apie jus galimai dominančias prekes ir paslaugas. To siekdamos šios įmonės gali įrašyti arba priskirti naršyklėje unikalų slapuką (įskaitant pikselio žymių naudojimą). Jeigu pageidaujate daugiau informacijos apie šią praktiką ir norite sužinoti, kaip jų atsisakyti kompiuterio ar mobiliojo įrenginio, kuriuo pasiekiate šią Slapukų strategiją, naršyklėje, kreipkitės į vietos skaitmeninių reklamų asociaciją, pvz.:

Jeigu esate JAV, galite atsisiųsti programėlę „AppChoices“ iš www.aboutads.info/appchoices , kad atsisakytumėte mobiliesiems įrenginiams skirtų programėlių.

Slapukų ypatybės

Vartotojai gali atsisakyti slapukų, kurie nėra būtini pagrindinėms svetainės funkcijoms. Yra įjungtas slapukų ypatybių įrankis, skirtas apdoroti reklamos internete ir sekimo ypatybes, tačiau jis neapdoroja prašymų nesekti signalų. (Prašymo nesekti nustatymus galite patikrinti savo naršyklėje.) Nustačius slapukų ypatybes bus atsižvelgiama į atliktus pasirinkimus. Atkreipkite dėmesį, kad pašalinus slapukus ar naudojant kitą naršyklę ar kompiuterį, reikės iš naujo nustatyti slapukų ypatybes. Norėdami atlikti slapukų pasirinkimo pakeitimus, eikite į slapukų ypatybių įrankį.