Padirbti ir neteisėti pesticidai Europoje

Kova su padirbimu ir prekės ženklo apsauga

Autentiški ir teisėti produktai, prieš juos pateikiant į rinką, yra išsamiai tiriami ir griežtai vertinami. Šie plėtros ir reglamentuojančios peržiūros procesai padeda užtikrinti, kad rinkoje būtų parduodami tik saugūs ir aukštos kokybės produktai. Tačiau rinkoje daugėja padirbtų ir neteisėtų produktų. Šie neteisėti produktai kelia pavojų tvariam žemės ūkiui ir kelia nepriimtiną riziką žmonių bei aplinkos sveikatai. „Corteva“ taiko pasaulinę kovos su padirbimu strategiją, kad apsaugotų savo klientus ir prekių ženklus.

Visiems žemės ūkio sektoriaus dalyviams Europoje yra iškilusi grėsmė

Du skirtingi pasauliai


Grėsmės vertės grandinei


Ką gali padaryti įvairios suinteresuotosios šalys mažinant neteisėtų pesticidų kiekį?

 

Originalūs ir teisėti produktai, prieš juos pateikiant į rinką, yra išsamiai tiriami ir griežtai vertinami. Šie plėtros ir reglamentuojančios peržiūros procesai padeda užtikrinti, kad būtų prekiaujama tik saugiais ir aukštos kokybės produktais.

Tačiau rinkoje daugėja padirbtų ir nelegalių produktų. Šie neteisėti gaminiai kelia pavojų tvariam žemės ūkiui ir nepriimtiną riziką žmonių sveikatai ir aplinkai. „Corteva“ taiko pasaulinę kovos su padirbimu strategiją, kad apsaugotų savo klientus ir prekės ženklus.

Informacinę grafinę medžiagą parengė ir ji priklauso ECPA, duomenis parengė EUIPO ir Europolas, originalią brošiūrą galima parsisiųsti

čia