8.3.2021

Tvarus žemės ūkis reikalauja nuolatinių inovacijų

Europos ūkininkams ruošiantis 2021 metų sėjos sezonui po metų, kokių nė vienas negalėjome prognozuoti, labiau negu bet kada anksčiau svarbu turėti priemonių, padedančių išlikti stipriems, atspariems ir gebantiems tenkinti vartotojų poreikius ne tik mūsų regione, bet ir už jo ribų.

 

COVID-19 įtaką pajuto tiek šeimos, tiek ūkiai visame pasaulyje. Nebuvo lengva. Tačiau žemės ūkio, kaip svarbios pramonės šakos, pripažinimas prasidėjus pandemijai įtvirtino svarbų jo vaidmenį visuomenėje. Tai kartu su sektoriui būdingu atsparumu ir nuolatinėmis pramonės inovacijomis padėjo užtikrinti sėkmingą sezoną ir nenutrūkstamą, gausų maistingo maisto tiekimą mūsų piliečiams.

 

Pasitelkdama išskirtinį produktų tiekimą, bendrovė „Corteva Agriscience“ vykdė veiklą, bendradarbiaudama su verslo partneriais. Drąsiai pasitikome socialinės atskirties iššūkius, jau turimus skaitmeninius sprendimus papildėme naujais, kad išlaikytume tvirtą ryšį su vartotojais net tada, kai negalėjome užtikrinti įprasto tiekimo kontaktiniu būdu.

 

Nepaisant precedento neturinčių iššūkių, mūsų komandos užtikrino, kad ūkininkams būtų laiku pristatyti visi produktai. Europoje šiuo metu siaučiant antrajai pandemijos bangai, ir šįkart darysime tą patį. Tikimės didelės paklausos visam mūsų naujoviškų produktų asortimentui, o mūsų komandos dirbs nenuilsdamos, kad nenutrūktų nei gamyba, nei tiekimas, padėdamos augintojams ir vartotojams kiekviename žingsnyje.

 

Tvarumas nėra naujiena mūsų bendrovei, kaip bendrovės atstovybės Europos regione prezidentas Igoris Teslenko rašė platformoje „LinkedIn“. Mūsų regione yra daugybė konkrečių iniciatyvų pavyzdžių, kurie įrodo, kad savo veikloje vadovaujamės tvaria praktika. Bendrovės „Corteva Agriscience“ 2030 m. tvarumo tikslai apibrėžia veiksmų planą, kaip įgyvendinsime įmonės viziją per artimiausius 10 metų. Būsime įsipareigoję pasiekti 14 tikslų, orientuotų į keturis pagrindinius ramsčius, užtikrindami naudą ūkininkams, žemei ir bendruomenėms, atitinkamai pritaikydami tam savo operacijas.

Auginti tai, kas svarbu

„Corteva“ komandos nenuilstamai dirba, kad užtikrintų ūkininkams Europoje ir už jos ribų įvairius sprendimus, padedančius tvariu būdu įveikti pasėlių auginimo sunkumus. Mūsų produktų asortimentas atspindi tvarumo svarbą, įgyvendinant 14 tvarumo tikslų Europoje.

„Corteva Agriscience“ kaip ūkininkams, vartotojams ir aplinkai įsipareigojusi bendrovė  supranta, kad nuolatinės inovacijos yra pagrindinė priemonė, padedanti skatinti tvarų žemės ūkį ir didinti pasaulinės maisto sistemos atsparumą. Praėjusių metų įvykiai įrodo, kad būtent didesnis atsparumas yra ne privalumas, o būtinybė.

Esame įsitikinę, kad kelias į atsparumą eina per ekologiškesnį, našesnį ir tvaresnį žemės ūkį. Štai kodėl mūsų produktų pasiūla yra pagrįsta tvarumu, įgalinant augintojus užtikrinti efektyvią gamybą ir praturtinti žmonių gyvenimą bei mūsų planetą ateinančioms kartoms.