17.4.2020

Quelex™ - žaibiškas veikimas. Garantuotas rezultatas

Pernai metais Corteva Agriscience™ rinkai pristatė naują herbicidą Quelex™, kurį iš karto labai gerai įvertino Lietuvos ūkininkai. Greitas veikimas, užtikrintas efektyvumas nuo visų svarbiausių dviskilčių piktžolių – tai, ko reikia ūkininkams.

 

Quelex™ yra sisteminio veikimo herbicidas, skirtas dviskilčių piktžolių naikinimui žieminių ir vasarinių javų pasėliuose pavasarį. Jo sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos – 100 g/kg florasulamo ir 100 g/kg ArylexTM active. Pastaroji veiklioji medžiaga priklauso herbicidų sintetinių auksinų grupės naujam pogrupiui – arilpikolinatams. Piktžolių atsparumas šiai grupei beveik nesivysto.

 

Labai svarbi dar viena savybė – produktas piktžoles veikia jau nuo +2 °C. Tai labai aktualu purškiant žieminius javus pavasarį, kai naktį oras atvėsta iki žemų temperatūrų, o dieną oras mažai sušyla. Tokiu oru naudojant kitus herbicidus, kuriems reikia aukštesnės temperatūros, nebus gautas norimas rezultatas.

 

Quelex™ galima purkšti nuo ankstyvo pavasario iki labai vėlyvo javų tarpsnio – net iki lapamakštės sustorėjimo (BBCH 45). Tai rodo, kad inovatyvi produkto formuliacija yra labai švelni javams. Dėl tos pačios priežasties Quelex™ gali būti maišomas su kitais herbicidais, augimo reguliatoriais, mikroelementinėmis trąšomis ar fungicidais.

 

Dar viena išskirtinė veikliosios medžiagos ArylexTM active savybė – piktžoles veikia labai greitai. Iškart po nupurškimo piktžolės nustoja augusios, nebekonkuruoja su javais dėl maisto medžiagų. Pirmuosius požymius ant piktžolių pastebėsime jau kitą dieną po purškimo. Atkreipti dėmesį turėtų ūkininkai, kurių laukuose gausu raudonžiedžių notrelių. Šios piktžolės paprastai sunkiai sunaikinamos, nes per purškimą dažniausiai žydi ir būna atsparesnes bet kokiems chemikalams, tačiau Quelex™ tokias piktžoles suraitys per porą dienų. Quelex™ labai efektyviai naikina ir kitas piktžoles, tokias kaip kibieji laipikai, rugiagėlės, visos kryžmažiedės (įskaitant rapsų pabiras), ramunės, aguonos ir daugelis kitų.

 

Quelex™ saugus aplinkai. Jis purškiamas labai mažomis normomis, o dirvožemyje suskyla greitai. Dėl šios priežasties nėra jokių apribojimų vėliau sėjamiems augalams.

 

Corteva Agriscience™ didžiuojasi savo nauju kūriniu ir nuoširdžiai tiki, kad Quelex™ taps žinomas, kaip ir kiti populiarūs produktai: Tombo, Belkar, Metazamix, Lontrel ir daug kitų.

Quelex™ veikia greitai ir užtikrintai
Quelex™ veikia greitai ir užtikrintai
Quelex™ veikia greitai ir užtikrintai
Quelex™ veikia greitai ir užtikrintai