17.4.2020

Broadway™ Star – vienas stipriausių rinkoje registruotų herbicidų

Mūsų indėlis – Jūsų sėkmei!

 

Artėjant herbicidų purškimo laikui rekomenduojame apžiūrėti savo javų pasėlius ir pasirinkti geriausius sprendimus.

 

Broadway™ Star – vienas iš stipriausių šiuo metu registruotų herbicidų rinkoje skirtas piktžolių naikinimui pavasarį žieminiuose ir vasariniuose kviečiuose, rugiuose, kvietrugiuose.

 

Broadway™ Star sudarytas iš dviejų veikliųjų medžiagų – piroksulamo ir florasulamo, kurios pasižymi stipriu poveikiu tiek vienaskiltėms, tiek dviskiltėms piktžolėms.

 

Žieminiuose javuose purškiant 200 g/ha sunaikinsite tokias vienaskiltes kaip smilguolė, tuščioji aviža, varputis, dirsė.

 

Produktas rinkoje registruotas jau du metus, todėl poros sezonų patirtis leidžia patvirtinti, kad tie ūkiai, kurie purškė Broadway™ Star optimaliomis sąlygomis, kol piktžolės neperaugusios, turėjo švarius javų pasėlius.

 

Esant didelėms rugiagėlėms, rekomenduojama naudoti mišinyje su herbicidu DMA-600 0,5 l/ha.

 

Purškimo laikas - nuo krūmijimosi pradžios iki antrojo bamblio tarpsnio (BBCH 21-32).

 

Jei pasėlis labai piktžolėtas, geriausia herbicidą purkšti kuo anksčiau pavasarį, iki krūmijimosi pabaigos (BBCH 29), kol piktžolės dar yra neperaugusios.

 

Herbicidą galima naudoti anksti pavasarį, kai oras sušyla iki +5°C. Optimaliausias purkškimo laikas, kai piktžolės yra mažos ir aktyviai auga (matomos naujos baltos šaknelės).

 

Broadway™ Star yra tirpiųjų granulių pavidalu, todėl geram produkto ,,sukibimui” su piktžolėmis visada reikia pridėti Dassoil™ 0,5 l/ha paviršiaus aktyviosios medžiagos.

 

Privalumai:

• Naikina daugumą vienaskilčių ir dviskilčių piktžolių, net ir sunkiai sunaikinamas rūšis.

• Po Broadway™ Star panaudojimo galima sėti bet kuriuos augalus įprastos sėjomainos sąlygomis.

• Po 1 val. nulijęs lietus neturi įtakos produkto efektyvmui.

• Gali būti purškiamas mišiniuose su daugeliu augalų apsaugos produktų, tame tarpe ir su augimo reguliatoriais, kurių veiklioji medžiaga yra chlormekvatchloridas.

 

 

Broadway™ Star + DASSOIL efektyvumas žieminiuose kviečiuose: