Javų laukas ir saulėtekis horizonte

Apie „DowDuPont™“

Pažangiausios žemės ūkio, medžiagų mokslo ir specializuotų produktų inovacijos

Mūsų susijungimas

„DowDuPont“ sujungia „Dow“ ir „DuPont“ produktus ir paslaugas – dvi modernias įmones, grindžiančias savo veiklą mokslu ir pirmaujančias žemės ūkio, medžiagų mokslo ir specializuotų produktų pramonės šakose.


Saulė už augalą laikančios rankos

Numatytas atskyrimas

Planuotus atskyrimus skatina galingas „Dow“ ir „DuPont“ vienas kitą smarkiai papildančių portfelių, išteklių ir pajėgumų derinys. Kiekvienas jų geriau įsitvirtins nei jų pirmtakai ir tęs inovacijų diegimą, kad pasiūlytų klientams dar geresnius sprendimus ir geriau pasitarnautų bendruomenėms visame pasaulyje.

Išmaniuoju telefonu fotografuojami augalai

Ateities galimybės

Mūsų kolektyvinis paveldas yra įspūdingas, tačiau didžiulis „DowDuPont“ potencialas slypi ketinime sukurti tris nepriklausomas įmones, kurių didžiausios galimybės ir svarbiausias įnašas atsiskleis ateityje.

Vyrai analizuoja augalus planšetiniu kompiuteriu

Žemės ūkis, medžiagų mokslas ir specializuoti produktai

Užbaigus numatytus atskyrimus, būsimos įmonės ir toliau bus ryžtingai įsipareigojusios vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą bei plėtoti pasaulinės klasės inžinerijos pajėgumus, kuriais siekiama pristatyti skirtingus produktus ir sprendimus.

Upės nuotrauka iš viršaus

Įsipareigoję palaikyti tvarumą

Kiekviena nauja įmonė bus įsipareigojusi palaikyti tvarumą, naudoti mokslą ir inovacijas pasaulinėms problemoms spręsti ir išlaikyti aukščiausios klasės saugos kultūrą.

Aplankykite „DuPont“