Javų laukas ir saulėtekis horizonte

Apie „DowDuPont™“

Pažangiausios žemės ūkio ir specializuotų žemės ūkio produktų inovacijos.

Mūsų susijungimas

„DowDuPont™“ sujungia „Dow“ ir „DuPont“ produktus ir paslaugas – dvi modernias įmones, grindžiančias savo veiklą mokslu ir pirmaujančias inovatyviuose žemės ūkio sprendimuose.


Saulė už augalą laikančios rankos

Numatytas atskyrimas

Planuotus atskyrimus skatina „Dow“ ir „DuPont“ vienas kitą smarkiai papildančių portfelių, išteklių ir pajėgumų derinys. Tikimasi, kad tokiu būdu kiekvienas jų geriau įsitvirtins nei jų pirmtakai ir toliau tęs inovacijų diegimą, kad pasiūlytų klientams dar geresnius sprendimus ir geriau pasitarnautų bendruomenėms visame pasaulyje.

Išmaniuoju telefonu fotografuojami augalai

Ateities galimybės

Galime pasidžiaugti įspūdingo dydžio kolektyviniu paveldu, tačiau ne mažesnis „DowDuPont™“ potencialas slypi ketinime sukurti tris nepriklausomas įmones, kurių galimybės ir svarbiausias įnašas bus atskleisti ateityje.

Vyrai analizuoja augalus planšetiniu kompiuteriu

Žemės ūkio inovacijos ir specializuoti produktai

Užbaigus numatytus atskyrimus, būsimos įmonės ir toliau bus įsipareigojusios vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą, kurti inovatyvius žemės ūkio sprendimus ir produktus.

Upės nuotrauka iš viršaus

Įsipareigoję palaikyti tvarumą

Kiekviena nauja įmonė bus įsipareigojusi palaikyti tvarumą ir toliau kurti inovacijas pasaulinio masto problemoms spręsti, išlaikant aukščiausio lygio saugos kultūrą.

Aplankykite „DuPont“